Amazfit T-Rex Pro Akıllı Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

MATRİS TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ VE ELEKTRONİK LTD. ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Zorlu Koşullara Uygun

Askeri alanda ve outdoor sporlarla uğraşırken kullanabileceğiniz üstün dayanıklılık ve performansa sahip Amazit T-Rex Pro akıllı saat, vazgeçilmez aksesuarınız olur. 10 ATM suya dayanıklılığı ile sulak alanda da kullanılabilir. Kan ve oksijen doygunluğu ölçümü ile sağlık verilerinizi takip edebilirsiniz.

Tüm Hava Koşullarına Dayanıklı

Amazfit T-Rex Pro 15 farklı askeri sınıf testini başarı ile tamamlayan bir modeldir. Çöl sıcaklarına, kutup buzullarına ve aşırı yağışa karşı dayanıklı olan ürünü her mevsim ve mekanda güvenle, yüksek performansta kullanmaya devam edebilirsiniz.

Üstün Dayanıklılık Performansı

Pratik ve anlaşılır kullanım sunan Amazfit T-Rex Pro akıllı saatin iç donanımı, kasa ve kordonunda kaliteli ve dayanıklı materyaller kullanılır. Rahatlığından ve gücünden hiçbir koşulda ödün vermez ve başarısını sürdürür.

Küresel Navigasyon Uydusunu Destekler

Dört farklı küresel navigasyon uydusu desteği bulunan model, bir pusulaya ihtiyacınız olduğunda sizinledir. Hava durumu, çeşitli modları, gün doğum ve batımı takibi, ay şekli göstergesi ve barometrik altimetre özellikleri ile dağ başında tek başınıza kaldığınızda size hayati ilgileri öğrenme şansı verir.

Uzun Pil Ömrü

Standart kullanım koşullarında yaklaşık olarak 18 gün boyunca dayanan güçlü pile sahiptir.

Fonksiyonel Özellikleri Hayatı Kolaylaştırır

FirstBeat™ algoritması yürüyüş, tırmanış ve spor gibi aktiviteler sonunda maksimum oksijen alımı, iyileşme süresi ve antrenman yoğunluğunu göstererek karşılaştırma yapmanıza imkan tanır. ExerSense™ antrenman tanıma algoritması, 8 spor modunu otomatik olarak algılayarak verileri otomatik şekilde kaydeder.

Özellikler

 • Boyutlar: 47.7x47.7x13.5 mm, 122x78x22 mm (kordon), 59.4 g (kordonla beraber)
 • Materyal: Polikarbon (gövde), Silikon lastik (kordon)
 • Dayanıklılık: 10 ATM su basıncı, parmak izi korumalı temperli cam
 • Ekran: Dokunmatik, 1,3 inç HD AMOLED, 360x360 piksel (çözünürlük), her zaman açık
 • Sensörler: BioTracker™ 2 PPG biyo-izleme optik, 3 eksenli hızlanma, 3 eksenli jiroskop, jeomanyetik, ortam ışığı, barometrik altimetre
 • Konum: GPS+GLONASS, GPS+BeiDou, GPS+Galileo, 40 saat (sürekli çalışma)
 • Bağlantı: Bluetooth 5.0 BLE
 • Pil: 390 mAh, Li-Po(tipik değer), 1,5 saat (dolma süresi), manyetik 2 pimli pogo pimi (dolum yöntemi), 18 gün (tipik), 9 gün (yoğun)
 • İşletim Sistemi: RTOS
 • Uyumlu Cihaz: Android 5.0 veya iOS 10.0 ve üzeri
 • Standart Aksesuarlar: Saat gövdesi (standart kayış dahil), manyetik şarj standı, kullanım kılavuzu, uygulama, Zepp uygulaması
 • Modlar: 100+ Spor (kategori ve dal), koşu ve yürüyüş (6), bisiklet sürmek (4), yüzme (2), dış mekan sporları (9), kapalı alan sporları (20), dans (9), dövüş sporları (10), top sporları (16), su sporları (6), kış sporları (11), boş zaman sporları (6), diğerleri (5)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.