Sepet 0

Uz Akıllı Çocuk Saatleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Uz Akıllı Çocuk Saatleri: Çocuklarınız için Giyilebilir Teknoloji

UZ akıllı çocuk saati, her nerede olursanız olun çocuklarınızla anlık iletişim kurmanızı mümkün hale getirir. UZ smart çocuk saati, giyilebilir teknolojilerin tüm avantajlarını çocuğunuz ile beraber kullanmanızı sağlar. GPS, SOS butonu gibi özelliklere de sahip olan UZ akıllı çocuk saati SIM kart girişi sayesinde mobil şebeke üzerinden iletişim kurulmasını da sağlar. Wi-Fi özelliğine de sahip olan UZ akıllı saatler, mobil şebekelerin yetersiz kaldığı yerlerde kablosuz internetten faydalanarak çocuğunuzun konumunu takip edebilmenize katkıda bulunur. Bu sayede acil ve beklenmedik durumlarda Wi-Fi ve mobil şebekeden faydalanarak çocuğunuzun güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Dahili Wi-Fi ayrıca saati kablosuz ağa bağlayarak pil ömrünü uzatmanızı da mümkün hale getirir.

Etkili GPS Sistemi: Uz Akıllı Çocuk Saatleri ile Çocuğunuzun Konumunu Takip Edin

Saat üzerinde yer alan GPS modülü aracılığı ile çocuklarınızın anlık konumunu takip edebilirsiniz. Böylece çocuğunuzun nerede olduğu hakkında bilgi sahibi olmanın yanı sıra acil durumlar için de önlem almış olabilirsiniz. UZ akıllı çocuk saati modelleri, ebeveynlerin çocuklarıyla iletişim kurmasını sağlayan çağrı özelliklerine sahiptir. Bu sayede ebeveynler, çocuklarına hızlıca ulaşabilir ve çocuklar da ebeveynler tarafından önceden belirlenmiş kişilere çağrı yapabilir. UZ akıllı çocuk saati özellikleri arasında elektronik çit fonksiyonunu da barındırır. Elektronik çit özelliği, çocuğun güvenli olarak belirlenmiş ev ve okul gibi bir bölgeyi terk etmesi halinde çocuğunun konumu hakkında ebeveynlere bildirim gönderir. UZ akıllı çocuk saatleri çocukların fiziksel aktivitelerini de takip ederek ebeveynlere bildirebilir yapıdadır. Saatte yer alan SOS butonuna basılması halinde ise saat ebeveynin numarasını arar. Ebeveynin çağrıya cevap vermemesi halinde ise önceden belirlenmiş acil durum numaraları aranır.

Çağrı ve Mesajlaşma: Uz Akıllı Çocuk Saatleri ile Kolay İletişim

UZ akıllı çocuk saatleri cep telefonları ile senkronize edilebilir yapıdadır. Çağrı ve mesajlaşma özellikleri sunan UZ akıllı saatler, ebeveynlerin çocuklarıyla kolay iletişim kurmalarına yardımcı olur. Ebeveynler, çocuklarına doğrudan saat üzerinden çağrı yapabilir. Bu özellik günlük iletişim için kullanılabileceği gibi acil ve beklenmedik durumlar karşısında etkili bir biçimde iletişim kurmak için de kullanılabilir. Çocuklar, saat aracılığı ile ebeveynlerine veya önceden belirlenmiş kişilere metin mesajları gönderebilir. Bu fonksiyon hızlı bir şekilde iletişim kurma olanağı tanır. UZ akıllı çocuk saati türleri beyaz liste özelliğine de sahiptir. Bu özellik sayesinde çocuklar sadece belirli kişilerden çağrı ve mesaj alabilir. Böylece çocukların güvenliği sağlanmış olunur.

Dayanıklı Tasarım: Uz Akıllı Çocuk Saatleri ile Uzun Ömürlü Kullanım Keyfi

UZ akıllı çocuk saati türleri, dayanıklı tasarımı ve kaliteli malzemeleri sayesinde uzun ömürlü, keyifli bir kullanım deneyimi sunar. Çizilmelere ve darbelere karşı dirençli olan UZ akıllı çocuk saati çeşitleri çocukların oyun oynamaları esnasında oluşacak olası bir hasarı engeller. Çocukların cildine zarar vermeyen ve kaliteli malzemelerden üretilen kordon, UZ akıllı çocuk saati modellerinin uzun süreler boyunca takılabilmesini ve keyifle kullanılabilmesini sağlar. Üst düzey tasarım özelliklerine sahip olan UZ akıllı çocuk saati, çocukların saati uzun ömürlü ve güvenilir bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Ebeveyn Kontrolleri Sunan Uz Akıllı Çocuk Saatleri Sayesinde Çocuğunuzun Aktivitelerini İzleyin

Ebeveyn kontrollerine de sahip olan UZ akıllı çocuk saati türleri, ebeveynlere çocuklarının aktivitelerini izleme ve yönetme olanağı sunar. GPS özelliği aracılığı ile ebeveynler çocuklarının anlık konumunu harita üzerinde izleyebilir, çocuklarının güvenliği ve konumu hakkında bilgi sahibi olabilir. Ebeveynler güvenli alan belirleyerek çocuklarının belirli bir bölgeyi terk etmesi halinde otomatik bildirim alabilirler. Böylece çocuğun okuldan ayrılması veya belirli bir saat diliminde güvenli bölgeyi terk etmesi gibi durumlarda ebeveynler de durumdan haberdar olabilir. Ebeveynler, çocuğunun saatindeki çağrıları yönetebilir ve belirli kişilere sınırlamalar getirebilirler. Buna ek olarak çocuklarının kime mesaj yollayıp kimden mesaj alabileceği de ebeveynler tarafından belirlenebilir. UZ akıllı çocuk saati, ebeveynlere belirli numaralardan gelen çağrıları engelleme ve belirli numaraları zin listesine ekleme olanağı da sunar.

Uzun Pil Ömrü Sunan Uz Akıllı Çocuk Saatleri ile Gün Boyu İletişimi Kesmeyin

UZ akıllı çocuk saati, çocukların gün boyunca iletişimde kalmasını sağlamak ve ebeveynlere daha uzun bir süre boyunca çocuklarını izleme imkanı tanıyan, uzun bir pil ömrüne sahiptir. Düşük güç tüketimine sahip olan UZ akıllı çocuk saati, saatin çeşitli özelliklerini kullanırken bile pilin daha uzun süre dayanmasına olanak tanır. Uzun pil ömrü sayesinde saati tüm gün boyunca, şarj etmeye ihtiyaç olmaksızın kullanabilirsiniz. Bu sayede günlük çocuğunuzla her daim iletişimde kalabilir, çocuğunuzun nerede olduğunu her an kontrol edebilirsiniz. Saatin uzun pil ömrü sayesinde sürekli kullanılabilir durumda olması ebeveynlere acil ve beklenmedik durumlar karşısında esneklik sağlar.

Renkli ve Şık Tasarım: Çocuğunuzun Zevkine Uygun Uz Akıllı Çocuk Saatleri

UZ akıllı çocuk saati renkleri ile de dikkat çeker. Tüm zevklere hitap eden UZ akıllı çocuk saati pembe, mavi, sarı ve siyah renk seçeneklerine sahiptir. Çocuklar için özel olarak tasarlanan bu saat türleri; özel temalara, desenlere ve animasyonlara da sahiptir. Kişiselleştirilebilir bir tasarımı da barındıran UZ akıllı çocuk saatleri akıllı saat aksesuarları ile beraber oldukça rahat bir biçimde özelleştirilebilir. Renkli ve şık tasarımı barındıran UZ akıllı saatler, çocukların teknolojiyi daha iyi benimsemesine ve teknolojiden keyif almasına katkıda bulunur. Kolayca takılabilen, ayarlanabilen ve çocukların cildine uygun malzemeler kullanılan tasarımlara sahip olan UZ akıllı saat modelleri çocuklara şık ve sağlıklı bir teknolojik ürün kullanma deneyimini de kazandırır.

Gelişmiş Özellikleri ile Öne Çıkan Uz Akıllı Çocuk Saatleri Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj avantajlı UZ akıllı çocuk saati fiyatlarını sunması ile dikkat çekmektedir. Yasadışı yollarla üretilen veya ithal edilen hiçbir ürünü satışa sunmayan Turkcell Pasaj tüm ürünlerinde 2 yıl garanti desteği de sağlar. Kullanıcılara daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak adına bünyesinde karşılaştırma modu da bulunduran Turkcell Pasaj ile hangi ürünün sizin için daha ideal bir tercih olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Karşılaştırma modunu kullanmak ise son derece basittir. Karşılaştırma modunu açtıktan sonra beğendiğiniz iki ürünü seçerek ‘’karşılaştır’’ butonuna basın. Böylece hangi ürünün sizin için uygun olduğuna karar verebilir, alışveriş deneyiminizin kalitesini üst düzeye çıkarabilirsiniz.. Siz de güvenliı ve eğlenceli bir alışveriş deneyimi için Turkcell Pasaj’ı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla

​​