Sepet 0

Dijikid Akıllı Çocuk Saatleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Dijikid Akıllı Çocuk Saatleri: Çocuklarınız için Güvenli Teknoloji

Dijikid akıllı çocuk saatleri bünyesinde barındırdığı özellikleri sayesinde hem ebeveynler hem de çocuklar için eğlenceli ve güvenli bir kullanım tecrübesi sunar. Dijikid akıllı saatlerin sahip olduğu görüntülü görüşme özelliği, çocuğunuz ile dilediğiniz zaman görüntülü konuşabilmenize olanak tanır. Bu sayede çocuğunuzun güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Görüntülü görüşme özelliğini acil ve beklemeyen durumlarda etkili iletişim kurmak için de kullanabilirsiniz. Dijikid akıllı çocuk saat özellikleri arasında çeviri fonksiyonu da yer alır. Google Translate aracılığı ile çalışan bu araç çocuğunuzun istediği dile çeviriyi sesli veya yazılı olarak yapabilmesine olanak tanır. Dijikid akıllı çocuk saatleri, yüz tanıma özelliğini de barındırır. Bu özellik sayesinde çocuğunuzun saatini, çocuğunuzdan başkası kullanmaz. Bu durum hem ebeveynlerin hem de çocukların güvenliğine katkıda bulunur.

GPS Takip Sistemi: Dijikid Akıllı Çocuk Saatleri ile Çocuğunuzun Konumunu Anında Takip Edin

Dijikid 4.5G akıllı çocuk takip saati çocuğunuzun anlık konumunu takip etmenizi sağlar. Bu özellik, ebeveynlere çocuklarını daha yakından izleme ve güvenliklerini sağlama imkanı tanır. Saat içinde bulunan GPS modülü, çocuğunuzun gerçek zamanlı konumunu belirlemenizi mümkün hale getirir. Saatin sahip olduğu mobil uygulama, cep telefonları ile saatin senkronize olmasını sağlar. Senkronizasyonu yaptıktan sonra çocuğunuzun anlık konumunu harita üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bu saatler ile çocuğunuzun okul ve ev gibi güvenli olarak belirlenmiş alanlara giriş-çıkış yapması halinde bildirim alabilirsiniz. Dijikid akıllı çocuk saati modellerinin sahip olduğu gelişmiş GPS fonksiyonu ebeveynlere çocuklarının güvenliğini artırma ve onları daha iyi koruma fırsatı sunar.

Çağrı ve Mesajlaşma Özellikleri: Dijikid Akıllı Çocuk Saatleri ile Kolay ve Güvenli İletişim

Dijikid Akıllı Çocuk Saatleri, çağrı ve mesajlaşma fonksiyonu gibi iletişim özelliklerini de beraberinde getirir. Bu özellikleri kullanarak çocuklarınızla daha kolay ve güvenli bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Dijikid Akıllı Çocuk Saatleri, ebeveynlerin çocuklarıyla sesli görüşme yapmasına olanak tanır. Bu özellik sayesinde çocuklar önceden belirlenen 15 kişiyi arayabilir. Bu numaralar dışında başka numaraların araması-aranması engellenir. Bu sayede güvenli bir şekilde iletişim kurulmuş olunur. Saatte yer alan mesajlaşma özelliği ebeveynlerin ve çocukların kısa mesajlar gönderip almasını mümkün kılar. Bu özellik ile çocuklar ve ebeveynler arasında kesintisiz bir biçimde iletişim kurulabilir. Saatte yer alan SOS düğmesine üç saniye basıldığında ise acil durum araması yapılır. İlk olarak ebeveynlerin numarasını arayan saat, ebeveynlerin cevap vermemesi halinde önceden kaydedilmiş diğer acil durum numaralarını arayarak güvenliği sağlar. SOS tuşuna basıldığında çocuğunuzun konumu da telefonunuza iletilir.

Su Geçirmez Dayanıklı Tasarım: Dijikid Akıllı Çocuk Saatleri Aktif Çocuklar için Mükemmel

Suya dayanıklı tasarıma sahip olan Dijikid akıllı çocuk saatleri, çocuklar için uygun ve güvenilir bir yapıdadır. Kaliteli yapı; çocukların günlük aktivitelerine ve oyunlarına dayanıklılık katarken, aynı zamanda cihazın uzun ömürlü ve güvenilir olmasına yardımcı olur. Su geçirmeyen tasarım, yağmurlu hava koşullarında ve su ile temas halinde dahi saatin aktif bir biçimde kullanılabilmesini mümkün kılar. Bu sayede çocuklar saati her türlü hava koşulunda kullanabilir. Dijikid saatlerin dayanıklı yapısı; saatin düşmelere, çarpmalara ve diğer günlük aktiviteler sırasında ortaya çıkabilecek olası hasarlara karşı daha dirençli olmasını sağlar. Su geçirmez ve dayanıklı tasarım, saatin uzun ömürlü olmasına katkıda bulunur. Bu özellikler sayesinde çocuğunuzun saati, çocukluk yılları boyunca güvenilir bir şekilde kullanılabilir. Bu noktada saati deniz suyu gibi tuzlu su ile temas ettirmemeniz, saatin hasar almaması açısından önemlidir.

Detaylı Ebeveyn Kontrolleri: Dijikid Akıllı Çocuk Saatleri Sayesinde Çocuğunuzun Aktivitelerini Yönetin

Detaylı ebeveyn kontrollerini kullanıcılara sunan Dijikid akıllı saatler, ebeveynlere çocuklarının aktivitelerini daha yakından yönetme ve izleme imkanı tanır. Ebeveynler ve çocuklar giyilebilir teknolojilerin faydalarından yararlanırken güvenlikten de ödün vermez. Ebevenyler, çocuklarının akıllı saatlerinde belirli fonksiyonları sınırlayabilir veya izin verebilir. Buna ek olarak çocuklarının konumunu, çağrı geçmişini ve mesajlarını da görebilir. GPS takip sistemi sayesinde ebeveynler, çocuklarının anlık konumunu izleyebilir, güvenli bölgelerden çıkışlar için de bildirim alabilir. Okul modu özelliğine de sahip olan Dijikid saatler, çcocuğunuzun ders esnasında dikkatinin dağılmasını engeller. Okul modu açıkken saat bildirim, mesaj veya arama alamaz. Bu tür detaylı ebeveyn kontrolleri, çocukları güvende tutmaya ve sağlıklı bir şekilde etkileşimde bulunmalarını sağlamaya yardımcı olur.

Uzun Pil Ömrü Sunan Dijikid Akıllı Çocuk Saatleri ile Gün Boyu Sorunsuz Kullanım

Dijikid akıllı çocuk saatleri uzun pil ömrü sayesinde tüm gün boyunca sorunsuz bir kullanım deneyimi sunar. Uzun pil ömrü, çocukların saati gün boyunca aktif bir şekilde kullanmalarına olanak tanırken aynı zamanda ebeveynlerin çocuklarını okulda veya diğer dış mekanlarda kontrol edebilmesini mümkün kılar. Uzun pil ömrü sayesinde saati sık sık şarja takmanıza da gerek kalmaz. Bu durum, hem çocuklar hem de ebeveynler için kullanımı daha pratik hale getirir. Bunlara ek olarak ebeveynlerin çocuklarının konumunu takip etmelerini sağlayan GPS özelliği, uzun pil ömrü sayesinde gün boyu çalışabilir. Böylece ebeveynler, çcouklarının güvenliği adına endişe etmez.

Renkli ve Dayanıklı Tasarım: Çocuğunuzun Tarzına Uygun Dijikid Akıllı Çocuk Saatleri

Dijikid akıllı çocuk saatleri pembe, siyah ve mavi renk seçeneklerine sahiptir. Renkli ve dayanıklı bir tasarıma sahip olan bu saatler, akıllı saat aksesuarları kullanılarak kişiselleştirilebilir. Çocuklar bu sayede saati kendi tarzlarına uygun olarak kullanabilir. Parlak ve canlı renklere sahip olan Dijikid saatler çocukların dikkatini çeker, eğlenceli ve cazip bir deneyim sunar. Tema seçeneğine da sahip olan Dijikid saatler, arayüzün özelleştirilmesine de izin veren bir yapıdadır. 5 farklı temaya sahip olan bu saatler tüm zevklere hitap eder, ana ekranında farklı karakterleri gösterebilir.

Gelişmiş Özellikleri ile Güvenlik Sağlayan Dijikid Akıllı Çocuk Saatleri Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj avantajlı Dijikid akıllı çocuk saati fiyatı sunması ile dikkat çekmektedir. Yasadışı yollarla üretilen veya ithal edilen hiçbir ürünü satışa sunmayan Turkcell Pasaj tüm ürünlerinde 2 yıl garanti desteği de sağlar. Kullanıcılara daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak adına karşılaştırma modunu da hizmete sunan Turkcell Pasaj ile hangi ürünün sizin için daha ideal olduğunu rahatça öğrenebilirsiniz. Karşılaştırma modunu kullanmak ise son derece basittir. Modu açıp ve beğendiğiniz iki ürünü seçip ‘’karşılaştır’’ butonuna bastıktan sonra hangi ürünün sizin için uygun bir tercih olduğuna karar verebilir, alışveriş deneyiminizin verimliliğini artırabilirsiniz. Siz de güvenli, verimli ve avantajlı bir alışveriş deneyimi için Turkcell Pasaj’ı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla

​​