Piili iPhone 11 Pro Max Mat Seri Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Mobilstand Bilişim A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Polipropilen Malzeme

Piili İPhone 11 kılıf, polipropilen malzeme sayesinde ultra koruma sağlar. Darbelere karşı dayanıklı olan sert plastik yapısı, çok yönlüdür. Sert ve koruyucu niteliği yüksek olmasına rağmen geri dönüşümü, diğer plastik türlerine nazaran çok daha kolaydır.

Mat Arka Panel

Kılıfın arka panelinde mat tasarımı ve tasarımda kullanılan malzemelerin özellikleri sayesinde parmak izi oluşmaz. Ayrıca ürün sararmaya karşı da dirençlidir.

Bumper Case Özelliği

Yeni nesil cep telefonlarıyla birlikte bumper formuna sahip olan kılıflar ön plana çıkmıştır. Bumper formu özel desteği sayesinde telefonun her kenarını en iyi şekilde sarar.

Köşe Destekleri

Darbelere karşı en hassas olan yer cep telefonlarının köşeleridir. Piili cep telefonu kılıfı, bumper formunun yanı sıra köşe destekleri ile de dikkatleri çeker. Bu destekler sayesinde telefonunuz elinizden düşse bile köşeleri hasar almaz

İPhone 11 Pro Max ile Uyumlu

Piili iPhone 11 Pro Max kılıfı, cep telefonunuzla yüzde 100 uyum sağlar. Köşeleri hafifçe esneterek ürünü cep telefonunuza entegre edebilirsiniz.Aynı şekilde ergonomik yapısı sayesinde kılıfı cep telefonunuzdan rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Çizilmelere Karşı Koruma

İPhone 11 Pro Max cep telefonu modellerinin arka yüzeyi camdan olduğu için kolaylıkla çizilebilir. Piili kılıf modelleri, kaliteli yapısı sayesinde telefonunuzu çizilmeye karşı korur.

Ergonomik Tutuş Sağlayan Tasarım

Piili İPhone 11 Pro Max kılıfının yan ve arka paneli sert ve kaydırmaz yapıdadır. Bu sayede ürün, telefonunuzun elinizden kayıp düşme riskini minimum seviyeye düşürür.

Modern ve Şık

Piili İPhone cep telefonu kılıfı, modern tasarımlarıyla dikkatleri çeker. Şıklık sağlayan arka ve yan yüzeyi ile tarzınızı tamamlayan koruyucu bir cep telefonu aksesuarı seçeneğidir.

Özellikler

  • Marka: Piili
  • Model: İPhone 11 Pro Max Kılıfı
  • Malzeme: Polipropilen

Genel Özellikler

Materyal
Polipropilen
Uyumlu Model
iPhone 11 Pro Max

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.