Piili iPhone 11 Pro Mat Seri Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bumper Kılıf

İPhone 11 cep telefonu modellerinin yan tarafları darbelere karşı son derece hassastır. Piili, telefonu çevreleyen bumper formu sayesinde kenarların içine çökmesini ve çizilmesini engeller. Ayrıca bu form, esneyebilen yapısı sayesinde kılıfın telefona entegre edilmesini kolaylaştırır. 

Kaliteli Materyaller

Piili kılıfın üretiminde polipropilen malzeme kullanılmıştır. Bu malzeme, sert plastik olmasına rağmen darbelere karşı son derece güçlüdür. Darbelerden telefonu korumasının yanı sıra kılıf da kolay kolay kırılmaz. 


Dört Köşede Destek

Bumper formundaki kılıfın her köşesi ultra kalınlıkla tasarlanır. Ultra kalınlıktaki destekler darbe gücünü azaltır. Böylelikle telefonun köşelerinin hasar alma riski minimum seviyeye düşer.

Şık ve Modern Tasarım

Piili parlak çerçevesi ve modern tasarımıyla şık bir görünüm sunar. Aynı zamanda telefon kılıfının yüzeyi kaliteli materyalleri sayesinde parmak izi yapmaz. Bu sayede ürün, şıklığını korumaya devam eder.

Uzun Ömürlü Kullanım

Piil İPhone 11 Pro kılıf telefonunuzu en iyi şekilde muhafaza etmesinin yanı sıra uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. Yoğun kullanılsa bile kılıfın yüzeyinde lekelenme ve sararma gibi olumsuz durumlar yaşanmaz.

Kolay Temizlenebilen Kılıf

Piili, kolay temizlenme özelliği ile size zaman kazandırır. Ürünün temizliği için nemli ve yumuşak bir bez kullanmanız yeterli olur.

Kaymayan Yüzey

Piili cep telefonu kılıfı, kaymaya karşı dirençli yüzeyiyle kolaylık sağlar. Yüzey özellikleri, telefonunuzu daha rahat kavramanıza yardımcı olur. Bu sayede hareket halindeyken telefonunuzu daha rahat kullanabilirsiniz.

Kolaylık Sağlayan Tasarım

Telefonunuzu şarj etmek veya kulaklığınızı kullanmak için kılıfı telefonunuzdan çıkarmanıza gerek kalmaz. Piili İPhone 11 Pro kılıf, İPhone 11 model cep telefonunuzla tamamen uyumludur.

Özellikler

  • Marka: Piili
  • Model: İPhone 11 Mat Seri Kılıf
  • Malzeme: Polipropilen

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.