Piili iPhone 11 Mat Seri Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKNOTÜRK MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ-121448

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Polipropilen Tasarım

Piili İPhone 11 kılıf, polipropilen malzemeyle tasarlanır. Bu sayede sert ve dayanıklı yapısına rağmen kenarlarının esnek oluşu sayesinde ürünü cep telefonunuza kolaylıkla entegre etmenize yardımcı olur. Böylelikle konforlu ve ergonomik kullanım imkanı sunar.

Köşe Desteği

Piili kılıf modelleri, köşe destekleri sayesinde cep telefonunuzu maksimum seviyede korur. Herhangi bir darbe sırasında telefonunuzun dört köşesinde de çökme gibi bir durum yaşanmasını engeller.

Darbelere Karşı Dayanıklı

Piili, çerçeveli yapısı sayesinde telefonunuzun köşeleriyle birlikte dört yanını ve arka panelini korur. Böylelikle sağlam malzemelerle üretilen kılıf, telefonunuzun darbe durumunda hasar alma riskini minimum seviyeye düşürür.

Çizilmelere Karşı Koruyucu

Piili, cep telefonunuzun ekran dışında kalan her yerini sardığı için çizilmesini engeller. Bu sayede telefonunuz hem değer kaybetmez hem de ilk günkü görünümünü korur.

Sararmaya ve Yıpranmaya Dirençli

Piili İPhone 11 kılıf, birinci sınıf materyallerle üretildiği için uzun ömürlü kullanım sağlar. Yoğun kullanımlarda bile ürünün üzerinde sararma ve lekelenme gibi durum yaşanmaz. Ayrıca kılıf, yumuşaklığına rağmen sağlam materyali sayesinde uzun süreli kullanımlarda kolay kolay yıpranmaz.

Kolay Temizleme Özelliği

Piili cep telefonu kılıfı, cep telefonunuzdan çıkararak sadece ıslak bir mendilin yardımıyla bile rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

İPhone 11 ile Uyumlu

Piili cep telefonu kılıfı, İPhone 11 modeli ile tamamen uyumludur. Kulaklık kullanacağınız veya cep telefonunuzu şarj edeceğiniz zaman kılıfı çıkarmanıza gerek kalmaz.

Ergonomik Tutuş Sağlayan Yüzey

Piili, mat yüzeyi ile ergonomik tutuş sağlar. Kaymaz özellikte olan yüzey, cep telefonunuzun taşınması sırasında kolaylık sunar. Aynı zamanda Piili Mat Seri kılıf, ergonomik malzemi sayesinde avuç içi terlemelere karşı da telefonunuzun elinizden kaymasını engeller.

Özellikler

  • Marka: Piili
  • Model: İPhone 11 Mat Seri Kılıf
  • Malzeme: Polipropilen

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
IPHONE 11 MAT SERI KILIF
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 11
Materyal
SİLİKON
Su Geçirmezlik
VAR
Renk
MOR
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PİİLİ
Henüz yorum yok