Piili iPhone 11 Hand Strap Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kamera Çevresini Tamamen Sarar

Piili iPhone 11 Hand Strap kılıf, cep telefonunuzun kamerasının çevresini tamamen sararak üst düzey koruma ortaya koyar. iPhone’unuzun arka kamerasını şok darbeler ve görünmez kazalar başta olmak üzere, birçok farklı soruna karşı koruyan ürün, tozların ve lekelerin de önüne geçer.


El Kayışlı Standlı Kılıf

Ürettiği işlevsel iPhone aksesuarları ile dikkat çeken Piili’nin tasarladığı kılıf, el kayışı standına sahiptir. Gün içinde telefon elinizdeyken hareket kabiliyetinizi artıran kayış yapısı, kullanıcı deneyimini önemli ölçüde pratik kılar.

Kusursuz Koruma ile Tam Uyum

El kayış standlı kılıf ani darbe ve çarpmalar sonucu oluşabilecek şok etkisinin tamamını emer. Bu sayede kusursuz koruma performansı sergileyen model, telefonunuzun daima güvende olduğunu hissetmenizi sağlar.
Hand Strap kılıf, iPhone 11 ile tam uyumlu olacak şekilde üretilir. Telefonun arka yüzeyini ve yanlarını uçtan uca saran model, üretim sürecinde tercih edilen kaliteli materyaller sayesinde uzun ömürlü kullanım avantajı sunar.

Pürüzsüz Kılıf Yüzeyi

Pürüzsüz yumuşak kılıf yüzeyi telefon kullanımında el konforuna önem veren kullanıcıların yardımına koşar. Akıcı bir deneyim yaşamanıza imkân tanıyan ve üretiminde yumuşak TPU materyal de kullanılan ürün ince yapısının yardımıyla sizde kılıfsız kullanım hissi uyandırır. 

Üstün UV Koruması ve Gelişmiş Donanım Performansı

Piili iPhone 11 Hand Strap Kılıf modelinin arka yüzeyi üstün UV koruması yaratır. iPhone’unuzun sararmasına engel olan mat arka yüzey, kullanıcılardan tam not alır. Ayrıca ürünün işlevsel yapısı, iPhone 11’in ses açma, sessiz moda geçiş, ekran görüntüsü alma, şarj girişi, ses çıkışı ve ön kamera netliği gibi temel donanım performanslarını başarıyla destekler. 

Teknik Özellikler

  • Üretim materyali: Kaliteli yumuşak TPU ve sert PC
  • Uyumlu cihaz: iPhone: 11
  • El kayış standı: Var
  • Çizilmelere karşı koruma: Var
  • Darbelere karşı koruma: Var
  • UV ışınlarına karşı koruma: Var


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
IPHONE 11 HAND STRAP KAPAK
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 11
Materyal
SİLİKON
Renk
TURKUAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PİİLİ
Henüz yorum yok