BİKAPAK Luxury iPhone 11 Cüzdan Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tam Uyumlu ve Çok İşlevli

BİKAPAK Luxury Cüzdan Kılıf Mıknatıslı kılıf dizaynı ile modüler bir kullanım sağlar lastikli kapatma tasarımı ile cihazınızı , kartlarınızı ve paranızı güvenle taşıyabilirsiniz. Kadife iç yüzey yapısı cihazınızın ekranını tamamen koruma altına alır mükemmel kalıp kesimi ile kılıf ve cihazınız birebir eşleşir stand olabilme özelliğine sahiptir kapaklı olması sayesinde, cihazı hem önden hem arkadan gelebilecek darbelerden korur. Kartlık bölmesi ile kartlarınızı, ehliyetinizi, para vb. başka kartvizitlerinizi koyabilme imkanı sağlar. Cihazınızı çiziklerden, kirden, darbe ve şoktan tamamen korur uzun ömürlüdür, darbelere karşı yüksek koruma sağlar. Kolayca takıp çıkartılabilir.

Hakiki Deri ile Yüksek Kalite

Kılıf kenarları dikişlidir, Hakiki deriden yapılmıştır. Kasası silikon malzemeden yapılmıştır. İçeriğinde sağlığa zararlı materyal bulunmamaktadır. Lastik kapatma tasarımı sayesinde istem dışı ön kapak açılmalarına son, kılıf takılıyken cihazın bütün aparatlarını sorunsuz kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LUXURY IPHONE 11 CÜZDAN KILIF
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 11
Materyal
DERİ
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
BİKAPAK
Henüz yorum yok