Lopard Xiaomi Redmi Note 8 Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Fit Tasarım ile Etkili Koruma

Lopard kılıfı, Xiaomi Redmi Note 8 telefonunuz için özel tasarlanmıştır ve mükemmel bir koruyucudur. Kılıf, telefonunuzu düşmelere ve darbelere karşı korunması için yüksek kaliteli silikon malzemeden yapılmıştır. Bu silikon malzeme Lopard markasının kullandığı özel UV (ultraviyole) tekniği ile üretilir. Bu teknik sayesinde sıradan silikon kılıflara göre çok daha etkili bir koruma sağlar. Sırt kısmında sert bir yapıya sahip olan Lopard kılıf telefonunuzu çizilme, darbe, aşınma ve basınca karşı korurken esnek kenarları kolay takılıp çıkarılmasına yardımcı olur.

Bağlantı Kullanımını Etkilemeyen Tasarım

Lopard telefon kılıfı kullanırken tüm düğme ve bağlantı noktaları açıkta kalır ve kulaklığınızı, şarj kablonuzu ve kameralarınızın kullanımını etkilemez. Telefon yüzeyi için su ve toza karşı da koruma sağlayan kılıflar port girişleri açıkta kaldığı için yağmur gibi birçok yönden su girişi sağlayacak durumlarda dışarıda bırakılmamalıdır.

Lopard kılıfların öne çıkan özelliklerinden bir diğeri ise canlı renklere sahip kaliteli baskılardır. Silikon kılıfa uygulanan baskılar solma ve soyulmaya karşı korumalı olduğu için uzun yıllar ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilir, telefonunuzu darbe ve hasarlara karşı korurken şık görünmesini de sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: Xiaomi Redmi Note 8
  • Malzeme: Silikon
  • Kalınlık: 0.4 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LOPARD XİAOMİ REDMİ NOTE 8 UYUMLU ROMANS TELEFON KILIFI
Üretim Yeri
Türkiye
Uyumlu Model 1
XİAOMİ REDMİ NOTE 8
Orıjınal Renk
KREM
Renk
KREM
Ana Renk
KREM
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LOPARD
Henüz yorum yok