Lopard Xiaomi Redmi Note 8 Pro Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güçlü ve Dayanıklı Silikon Kılıf

Son derece güçlü bir silikon malzeme kullanılarak üretilen Lopard kılıf, Xiaomi Redmi Note 8 Pro telefon modeli için özel üretilmiştir. Üretim tekniği olarak UV (ultraviyole) kullanılan kılıf, sıradan silikon kılıflara göre ekstra bir koruma ve direnç sağlar. Çizilme, aşınma gibi günlük kullanımda oluşabilecek hasarların yanı sıra darbe emici özelliği sayesinde kısa mesafeden düşmelere karşı da dayanıklıdır.
Sert sırt, esnek çerçeve, darbe emici köşeler ve yükseltilmiş kenarlardan oluşan kılıfları kullanırken telefonunuzun kamerasını, şarj, kulaklık ve diğer portlarını kullanmaya devam edebilirsiniz. Darbe emici özelliğinin yanı sıra suya karşı dayanıklıdır ve toz partiküllerinin telefonunuza tutunmasını da engelleyerek temiz kullanım imkanı sunar.

Yarı Şeffaf Bakılı Tasarım

Renkli ve yarı şeffaf baskılara sahip Lopard kılıflar, telefonunuzu korurken stilinizi de yansıtmanıza izin verir.  Silikon kılıfa uygulanan baskı, uzun süreli kullanımlarda solma ve yıpranmalara karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Ultra hafif olmasına rağmen kalın bir yapıya sahip Lopard telefon kılıfı, yapımında kanserojen madde kullanılmamıştır.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
  • Malzeme: Silikon

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.