Lopard Samsung Galaxy S21 Plus Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

UV Teknolojisi ile Güçlendirilmiş Telefon Kılıfı

UV teknolojisi sayesinde ultra güçlendirilmiş silikondan üretilen Lopard telefon kılıfı, Samsung Galaxy S21 Plus model akıllı telefon ile tam uyum sağlayacak özelliklere sahiptir. Bu sayede telefonunuzun portlarını, kamerasını kullanmaya devam edebilir, telefon görüşmelerinde sesinizin karşı tarafa daha az gitmesi veya telefonun sesinin azalması gibi sorunlar yaşamazsınız.

Telefonunuzu korurken fonksiyonlarının azalmasına neden olmayan Lopard telefon kılıfı, sadece darbe ve çizilmelere karşı koruma sağlarken 0,4 mm kalınlığında olduğu için telefonunuzun daha büyük görünmesine neden olmaz.

Tarzınızı Yansıtan Şık Baskı Avantajı

Yüksek kaliteli baskısı ile benzerlerinden ayrılan Lopard telefon kılıfı, solma veya dökülme yapmaz. Bu özelliği sayesinde uzun yıllar sonra bile mevcut görünümünü korur.

Telefon kullanımı sırasında en çok hasar gören kısımlar olan köşe ve kenarlara tam uyum sağlayan esnek yapısı sayesinde telefonunuzun yoğun kullanım sonucunda deforme olmasını da önleyen Lopard kılıf, su, nem ve toza karşı da dirençli yapıdadır. Ancak telefonun portları, kamerası, mikrofonu ve hoparlörünü kapatmadığı için kullanım sırasında telefonunuzu ıslatmamaya özen göstermeniz tavsiye edilir.

Teknik Özellikler 

  • Materyal: UV Teknolojili Silikon
  • Kalınlık: 0,4 mm
  • Uyumluluk: Samsung Galaxy S21 Plus 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.