Lopard Samsung Galaxy A32 Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Lopard Samsung Galaxy A32 Kılıf

Lopard Samsung Galaxy A32 uyumlu kılıf, cihazın hasar alabileceği durumlarda korunmasını sağlar. Cihaz donanımı ile birlikte cihazın arka kısmını, yan ve kenar kısımlarını da darbe anında muhafaza eder. Güvenilir dayanıklı yapıya sahip kılıf, cihazın düşme ve çarpma gibi durumlarda en az hasara maruz kalmasını sağlama doğrultusunda cihazın çok daha uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasına da olanak tanır.

Samsung Galaxy A32 ile bire bir ölçülere sahip Lopard kılıf, cihazın arka kamera görüşünü engellemez ve bu sayede kılıf ile birlikte rahatlıkla telefon kullanımını mümkün kılar.

Güçlü ve sağlam yapısının yanı sıra oldukça hafif olan Lopard Samsung Galaxy kılıf, cihaza ağırlık yapmayarak ideal bir cep telefonu aksesuarı olarak ön plana çıkar.


Güvenilir ve Estetik Tasarım

Lopard Samsung Galaxy A32 uyumlu romans kılıf, darbelere karşı uyumlu olduğu cihazı korurken aynı zamanda cihazın kozmetiğini de canlandırır. Konforlu bir tutuş imkânı sağlayan Lopard kılıf modelleri ile tüm ideallerinizi bir arada bulabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Marka: Samsung
  • Uyumlu Model: Galaxy A32

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LOPARD SAMSUNG GALAXY A32 UYUMLU ROMANS TELEFON KILIFI
Üretim Yeri
Türkiye
Uyumlu Model 1
SAMSUNG GALAXY A32
Orıjınal Renk
SARI
Renk
SARI
Ana Renk
SARI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LOPARD
Henüz yorum yok