Lopard Apple iPhone 12 Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Telefonu Saran Mükemmel Tasarım

Popüler baskılara sahip Lopard kılıf, Apple iPhone 12 telefon için özel ölçülerde üretilmiştir. Telefonun en savunmasız kısmı olan hem arka kısmı hem de kenar-köşelerde mükemmel koruma sağlar. Fit tasarımı sayesinde telefona mükemmel uyum sağlar ve kayma yapmaz. Bu sayede düşürmelerde de oldukça etkilidir. Çizilme, aşınma, kılcal çatlak gibi deformelerde oldukça etkili bir performans gösteren Lopard kılıfı gün içinde rahatlıkla kullanabilir, telefonunuzu dış etkenlere karşı koyabilirsiniz. Aynı zamanda yüzeylerde su ve toz koruması sağlayan kılıf, portları açıkta bırakan tasarımı sebebiyle ıslak zeminlerde bırakılmamalıdır.

Kullanımı Etkilemeyen İncelik

Sadece 0.4 mm inceliğe sahip Lopard telefon kılıfı, telefonunuzu ağırlaştırmayan yapıya sahiptir. Kulaklık, hoparlör, şarj bağlantı noktası ve düğmelerin kullanımını etkilemeyen tasarımı sayesinde telefonunuzu orijinal hassasiyeti ile kullanmaya devam edebilirsiniz.
Canlı renkleri ve baskı kalitesi ile yarı şeffaf silikon kılıf, solma soyulmaya dirençli baskısı ile benzerlerinden ayrılır. Bu sayede telefonunuzu şık bir şekilde koruyabilir, stilinizi Lopard telefon kılıfları ile yansıtabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: Apple iPhone 12
  • Malzeme: Silikon
  • Kalınlık: 0.4 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LOPARD APPLE İPHONE 12 UYUMLU ROMANS TELEFON KILIFI
Üretim Yeri
Türkiye
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 12
Orıjınal Renk
BEJ
Renk
BEJ
Ana Renk
BEJ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LOPARD
Henüz yorum yok