Lopard Apple iPhone 12 Pro Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güçlendirilmiş Silikon ile Ekstra Koruma

Ultraviyole teknolojisi ile işlenmiş kaliteli silikondan üretilen Lopard telefon kılıfı, darbe ve çizilmeleri önleyen yapısı ile telefonunuzu dış etkenlere karşı korur. Apple iPhone 12 Pro model akıllı telefonlar için üretilen bu koruyucu kılıf, söz konusu telefon modeli ile birebir uyumludur. Bu sayede telefonun tuş hassasiyetini, port kullanımı engellemediği gibi kamera lenslerinin kapanmasına de neden olmaz.
Darbe soğurucu özelliği ile düşme ve darbelere bağlı hasar oluşumunu önleyen Lopard kılıf, telefonun sık kullanımına bağlı renk solmaları ve aşınmaları da engeller. Ayrıca esnek ve yumuşak olması ile telefon üzerine herhangi bir olumsuz etkiye neden olmaz.

Şık Görünüm Sağlayan Yarı Şeffaf Dizayn

0,4 mm kalınlığı ile iPhone 12 Pro’nun daha kalın veya daha büyük görünmesine neden olmayan Lopard telefon kılıfı, telefonunuzun zarafetine katkı sağlayacak yüksek kaliteli baskısı ile dikkat çeker. Yarı şeffaf olarak üretilen bu kılıf sayesinde hem telefonunuzun modeli ve rengi görünür hem de tarzınızı yansıtacak görseller ile daha renkli bir kullanım avantajı sunar.

Teknik Özellikler

  • Materyal: UV Teknolojili Silikon
  • Kalınlık: 0,4 mm
  • Uyumluluk: Apple iPhone 12 Pro

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.