Lopard Apple iPhone 12 Pro Max Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Telefonu Saran Özel Silikon

Telefonunuza mükemmel şekilde uyması için fit bir kesime sahip olan Lopard telefon kılıfı, iPhone 12 Pro Max model telefonlara özel olarak üretilmiştir. Telefona tam uyum sağlayan Lopard, özel UV (ultraviyole) işlem kullanılarak üretilir ve telefonunuzu günlük kullanımda meydana gelen aşınma, çizilme ve çatlama gibi yıpranmalara karşı etkili bir şekilde korur.  0.4 mm kalınlığında silikondan üretilen kılıf, telefonunuzu ağırlaştırmaz. Kılıf ile birlikte ekran ve lens koruyucular kullanarak telefonunuza kapsamlı bir koruma sağlayabilirsiniz.

Port Kullanımını Engellemeyen Tasarım

Telefonunuzu Lopard kılıflarla birlikte kullanırken hiçbir port kapanmaz ve kulaklık, şarj ve diğer tüm özellikleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Sert bir silikon olmasına rağmen esnek köşeleri sayesinde telefona rahat bir şekilde yerleştirebilir, dilediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.
Yarı şeffaf dizayn edilen Lopard kılıf, mükemmel baskı kalitesine sahiptir. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda dahi soyulma ve solmaya dirençlidir. Telefonunuzu korurken renkli baskılar sayesinde stilinizi yansıtabilir, kombininize uyumlu modeller seçebilirsiniz.
Lopard silikon kılıf kanserojen madde içermez ve sağlığa zararlı malzeme kullanılmamıştır.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: iPhone 12 Pro Max
  • Malzeme: Silikon
  • Kalınlık: 0.4 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.