Samsung Galaxy Note 20 Ultra Smart LED View Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Led Bildirimlerle Haber Alın

Geliştirilmiş LED ekranı, bildirimlerin ekranda çok daha kolay görünmesini sağlar. Hem telefonun hem de üçüncü tarafların geliştirdiği uygulamaların bildirimlerini almanızı ve çağrıları özelleştirerek aradığınızda tam olarak kimin aradığını bilmenizi sağlar.

Kullanım Kolaylığı Sağlar

Bildirimlerin yanı sıra akıllı ekranda baktığınızda pil seviyesi, müzik çalar, zamanlayıcılar, alarmlar ve çok daha fazlası hakkında bilgiler karşınızdadır. Telefonunuzu kullanmak için ekranına dokunmanıza gerek yok, sadece kapağa dokunmanız yeterli. Müzik ve çağrıları dokunarak yönetebilirsiniz. Böylece telefonunuzun durumunu her an takip edebilirsiniz.

Önemli Şeyler Elinizin Altında Bulunsun

Katlanarak açılan kapaktaki iç cep, banka ve seyahat kartlarının tam olarak sığabileceği boyuttadır. İnce bir kesime sahip olduğu için kartları içine koyduğunuzda bile kılıf, ince yapısını korur.

Her Taraftan Koruma

Telefonunuzun arka kısmını hasarlara karşı korumak için Galaxy Note20 Ultra güvenli bir şekilde kılıfın içine oturur. Ön kapak, telefonu cebinize ya da çantanıza koyduğunuzda ekranı çizilmelere karşı korur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GALAXY NOTE 20 ULTRA LED VIEW KAPAKLI KILIF
Üretim Yeri
Güney Kore
Uyumlu Model 1
SAMSUNG GALAXY NOTE 20 ULTRA
Materyal
PLASTİK
Renk
GÜMÜŞ GRİ
Ana Renk
GÜMÜŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
SAMSUNG
Henüz yorum yok