E2M 5'li Set Kablo Düzenleyici 2

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 02.01.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kablo Karışıklığını Ortadan Kaldırır

Çalışma alanınızın etrafındaki kablo karışıklıkları bazen dikkatinizi ve çalışma temponuzu olumsuz etkileyebilir. Dayanıklı ve sağlam tasarımdan oluşan E2M Kablo Düzenleyici 5'li Set 2 ile bu karmaşıklığın önüne geçebilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik olan ürün kabloların daima düzenli görünmesini sağlar.

Eğlenceli Tasarım ve Etkin Koruma

Sevimli hayvanlar, nefis yiyecekler ve leziz meyveler... Küçük olduklarına aldanmayın, onlar şarj ve data kablolarınızın sevimli koruyucuları. Kablonuzun karışmasına ve bükülerek deforme olmasına müsaade etmezler. Bu sayede bütçenizi de korumuş olurlar.

Rengarenk Set

3D silikon renkli neşeli kablo düzenleyici set içeriğinde, Avokado, Panda, Doraemon, Papatya ve Pati bulunur. Set içerisinde yer alan istediğiniz kablo düzenleyiciyi kullanabilirsiniz.

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı

Yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz kablo düzenleyici silikon malzemeden üretilir ve kompakt bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda oldukça hafif oldukları için kullanımları da çok kolay ve pratiktir.

Her Kablo İçin Kullanılabilir

E2M Kablo Düzenleyici 5’li Set 2, her türlü kabloyu düzenli bir şekilde bir araya getirebilmenizi sağlar. Bilgisayar kablolarından şarj kablolarına her türlü kablo karmaşıklığını gidermenize yardımcı olur.

Beş Kanallı Mevcut

Çok yönlü kullanım imkanı sunan kablo düzenleyici 5’li set 2, beş kanaldan oluşur. Esnek bir yapıya sahiptir ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Beş kanallı kablo düzenleyici ile kablolarınızı düzenlemek artık çok kolay!

Her Yere Yanınızda Götürün

Kablo karışıklığı olabilecek her yere kablo düzenleyicinizi götürebilirsiniz. Bu sayede gittiğiniz her yerde kablo karışıklığı yaşamadan düzenli bir şekilde çalışmanın veya vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Renkli ve Eğlenceli Kullanım

Set içerisinde birbirinden farklı renkli ve eğlenceli kablo düzenleyici olduğu için günlük hayatınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. E2M Kablo Düzenleyici 5’li Set 2, aynı zamanda arkadaşlarınıza, eşinize, çocuklarınıza ya da sevdiklerinize hediye edebileceğiniz ideal hediye seçeneklerinden biridir.

Teknik Bilgiler

  • Marka: E2M
  • Model: Kablo Düzenleyici 5'li Set 2
  • Set İçeriğindeki Desenler: Avokado, Panda, Doraemon, Papatya ve Pati
  • Malzeme: Silikon

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.