Bikapak Elit Air iPhone 12 Pro Max Şeffaf Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ergonomik Tasarım

Bikapak Elit Air iPhone 12 Pro Max şeffaf kılıf, güncel trendlere göre geliştirilen tasarımı sayesinde size konforlu ve ergonomik bir kullanım imkanı sunar. Böylece kılıfın, cihazınızla aranızdaki uyumlu ilişkiyi engelleyecek hiçbir yapısal özelliği bulunmaz.

Uyumlu ve Fonksiyonel Yapı

Telefonunuzun tüm tuş ve donanımlarının üzerine mükemmel biçimde oturan Bikapak Elit Air iPhone 12 Pro Max şeffaf kılıf ile cihazınızda en ufak bir fonksiyon kaybı gözlenmez. Cihaz ölçüleriyle tam uyumlu tasarımı sayesinde kılıf kolaylıkla takılıp çıkarılabilir.

Darbelere Karşı Tam Koruma

Bikapak Elit Air iPhone 12 Pro Max şeffaf kılıf size, telefonunuzu güvenle kullanma imkanı tanır. Tpu malzemeden üretilen kılıf, darbelere ve aşınmaya karşı dirençlidir.

Kirlenmeye Karşı Direnç

Özel termoplastik poliüretan malzemeden üretilen Bikapak Elit Air iPhone 12 Pro Max şeffaf kılıf yağ, gres, kir ve toza karşı da dirençli bir yapıya sahiptir. Elit Air şeffaf kılıf ayrıca kolay temizlenebilir malzemeden üretilmiştir ve bu sayede rahat bir kullanımı mümkün kılar.

Zarif Tasarım

Bikapak Elit Air Şeffaf Kılıf, sağlamlığının ve ergonomik yapısının yanında zarif ve kaliteli bir tasarıma sahiptir. Girdiğiniz her ortamda modern görünümüyle incelikli tarzınızı başarılı bir biçimde yansıtır. 

 Parmak İzi Bırakmayan Malzeme

iPhone Pro Max ile uyumlu Elit Air şeffaf kılıf, parmak izi bırakmayan yapısı sayesinde keyifli bir telefon deneyimi sunar. Yoğun kullanımlarda bile parmak izini üzerinde tutmayan kılıf ile telefonunuz her ortamda estetik görünümünü muhafaza eder.

 Özellikler

  • iPhone 12 Pro ile uyumlu
  • Şeffaf kılıf
  • Modele uygun ergonomik yapı
  • Zarif ve modern tasarım
  • Tam koruma
  • Aşınma ve yıpranmaya karşı direnç
  • Kolay temizlenebilir yapı

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ELİT AIR IPHONE 12 PRO MAX KAPAK
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 12 PRO MAX
Materyal
TPU
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BİKAPAK
Henüz yorum yok