Bikapak Elit Air iPhone 12 Mini Şeffaf Koruyucu Kılıf

5,0
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Öne Çıkan Ergonomik Tasarım

Bikapak Elit Air iPhone 12 Mini şeffaf kılıf, güncel teknolojiyle geliştirilen tasarımı sayesinde cihazınızı ergonomik ve rahat kullanım imkanı sunar. Böylece, telefonunuzun tüm özelliklerini zorlanmadan, herhangi bir engelle karşılaşmadan rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. 


iPhone 12 Mini ile Kusursuz Uyum

iPhone Mini ölçüleriyle tam uyumlu şekilde tasarlanan Bikapak Elit Air şeffaf kılıf, telefonunuzun tuş ve donanımlarının üzerine mükemmel şekilde oturur. Bu sayede cihazın tüm işlevlerini rahatlıkla yerine getirmesine izin verir. Kolay bir biçimde takılıp çıkarılabilen şeffaf kılıf, size her ortamda kullanım esnekliği sağlar.


Elit Air ile Güçlü Koruma

Tpu malzemeden üretilen Bikapak Elit Air iPhone 12 mini şeffaf Kılıf, telefonunuzu her ortamda güvenle kullanmanıza olanak tanır. Darbe ve aşınmalara karşı koruyucu özelliği yüksek olan Bikapak Elit Air şeffaf kılıf, telefonunuzun tuşlarına ve hoparlör çıkışına özel bir dizayna sahiptir. Bu şekilde, tuşları olduğu kadar cihazın hoparlör özelliğini de kılıfı çıkarmak zorunda kalmadan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Mini şeffaf kılıf, size keyifli bir telefon deneyimi sunar.


Kire Karşı Koruma

Parmak izine sebep olmayan materyalden üretilen Bikapak Elit Air iPhone 12 Mini şeffaf kılıf, yağa ve kire karşı dirençli bir yapıya sahiptir. Böylelikle Bikapak Elit Air iPhone 12 Mini şeffaf kılıf, kolay temizlenebilir özelliği ile uzun ömürlü bir kullanım vadeder.


Zarif Tasarım

Ergonomik yapısı ve tam koruma sağlayan tasarımıyla beklentileri karşılayan Bikapak Elit Air iPhone 12 Mini şeffaf kılıf, görsel açıdan da tam not alır. Böylece, modern ve zarif tasarımıyla tarzınıza kalite ve estetik katar.

 Özellikler

  • Tpu malzeme
  • Ergonomik yapı
  • Yenilikçi ve zarif tasarım
  • Cihazınız ile mükemmel uyum
  • Tam koruma
  •  Kolay temizlenebilir yapı

Genel Özellikler

Materyal
TPU-Termoplastik
Uyumlu Model
iPhone 12 Mini

Toplam 2 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (2 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Kamera & Video
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0