Bikapak Eco Silikon Oppo A16 Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bikapak Oppo A16 Uyumlu Silikon Kılıf

Oppo A16 telefon modelleri için geliştirilen silikon kılıf, telefonunuzun kasasını, kenarlarını ve köşelerini etkili bir şekilde korurken ince tasarımı sayesinde cam koruyucularla kullanmanıza izin verir.

Darbe Emici Silikon Malzeme

Silikon malzemesi darbeleri emer ve telefonunuzun zara görmesini büyük ölçüde önler. Telefona tam oturan silikon, esnek yapısı ile mükemmel tutunur ve kaymaz. Bu sayede Oppo A16 telefonunuzu çantanızda, cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Şık, Kaliteli ve Şeffaf Tasarım

Şeffaf tasarımı telefonunuzun tamamen görünmesini sağlar ve ince yapısı ekstra ağırlık yapmaz. Böylece telefonunuzu orijinal tasarımı ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tam Kapsamlı Koruma ve Tam Erişim

Modele göre üretilen Bikapak telefon kılıfları, telefonların bağlantı noktalarını önlemez ve kamera, mikrofon ve hoparlör çıkışlarını engellemez. Böylece telefonunuzu korurken fotoğraf ve video çekmeye, çağrı yanıtlamaya ve telefonunuzu şarj etmeye devam edebilirsiniz.

Parmak izi Koruyucu ve Kolay Bakım

Temizlenmesi kolay silikon şeffaf kılıf, parmak izi ve leke tutmayan yapıya sahiptir. Nemli bir bez ile kolayca tem izleyebileceğiniz telefon kılıfı, toz ve su sıçramalarına karşı koruma sağlar.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: Oppo A16
  • Malzeme: Silikon 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BİKAPAK ECO SİLİKON OPPO A16 ŞEFFAF KAPAK
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
OPPO A16
Materyal
SİLİKON
Orıjınal Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Ana Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
YOK
Marka
BİKAPAK
Henüz yorum yok