Bikapak Eco Sense Vivo Y11S/Y20 Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

En Kaliteli Materyaller ile Yüksek Performans

Yumuşak TPU çerçeve kullanılarak üretilmiştir. Arka tarafında ise en yüksek kalitedeki sertleştirilmiş cam kullanılan ürün, günlük kullanımda oluşabilecek çizilmelere karşı oldukça sağlamdır. Sahip olduğu mermer doku ise telefonunuza daha dikkat çekici ve şık bir görünüm sergiler.

Üstün Koruma Özellikleri

Tasarımında kullanılan 0,3 milimetre yükseltilmiş kamera çıkıntısı ile tam koruma sağlar. Akıllı telefonlardaki lenslerin sıyrılmasına ve zarar görmesine karşı korur. Tam korumalı tasarımı sayesinde telefonun her bir köşesini örter, çarpma ve düşmelere karşı en etkili korumayı sağlar.

Zarif Tasarım Detayları

Sahip olduğu son derece ince cam arka kapakları, çizilme ve aşınmalara karşı üstün bir sağlamlık gösterir. Arka tarafında kullanılan sertleştirilmiş ince cam, midye tasarımına sahiptir. Android telefonunuzu daha çekici ve modern bir hale getiren ürün, aynı zamanda telefonunuza parlaklık kazandırır ve göz alıcı bir etki sağlar.

Hassas Kesimli ve Uzun Ömürlü

Çizilmeye karşı çok dayanıklı olan kılıf, aylarca kullanımdan sonra dahi ilk günkü görüntüsü korur ve yeni gibi görünür. Ayrıca hassas kesim detayları ile üretilen telefon kılıfı, tuşlara, hoparlöre, kameraya, mikrofona ve tüm bağlantılara rahat ve tam bir erişim sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Eco Sense Vivo
  • Model: Y11S/Y20
  • Malzeme Türü: Silikon

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.