Bikapak Eco Sense Samsung S21 Plus Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ELİT MOBİL SİSTEMLER TİC. AŞ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yumuşak Dış Kaplama

Tüm gün elinizde olan cep telefonunuzun, yumuşak ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olmasını ister misiniz? BİKAPAK Eco Sense kılıfın, satene dokunuyormuş hissi veren pürüzsüz silikon kaplaması ile bu duyguyu yaşayabilirsiniz.


Cihaza Tam Uyumlanma

Samsung S21 Plus cep telefonunun tüm kontrol düğmeleri, kamera, ses giriş ve çıkışlarına uyumludur. Kılıf, modele özel tasarlandığı için koruyucu ses tuşu bölmesine sahiptir. Kamera ve ahize gibi bölgelerde tasarıma tam uyan pencere açıklıkları bulunur.


Darbe ve Çizilmeye Karşı Koruma

Cep telefonunuzu masanın üzerine bırakırken ya da çantada taşırken artık endişelenmenize gerek yok! Özel silikon kaplama ile korumaya alınan cihazda muhtemel çizik oluşumu minimuma iner. Silikon dış yüzey darbeyi emerken, mikrofiber iç kaplama toz tutma ihtimalini azaltır.


İz Bırakmayan Dış Kaplama

Elin terlemesi, konulan yüzeyin pis olması gibi sebeplerle kirlenme ihtimali bulunan kılıf, kolay silinebilir olması ile pratik şekilde temizlenebilir. Parmak izi bırakmayan dış kaplaması sayesinde uzun süre yeni gibi kalır.

Anti-Shock Koruması

Cep telefonunuz düştüğü zaman oluşabilecek darbe kaynaklı hasarları azaltan Anti-Shock materyale sahiptir. Dayanıklı, sağlam yapı ve fonksiyonel kullanım bir araya gelir, üstün koruyuculuk kazandırır.

Sade ve Şık Tasarım

Ergonomik yapısıyla ele tam oturur ve iyi bir tutuş sağlar. Zarif ve minimal çizgilerle dizayn edilen ürün, son derece modern görünür. Şık renk seçenekleriyle farklı tarzlara hitap eder.

Selfie Çekim Kolaylığı

Fotoğraf çekerken, cep telefonun elden kayıp gitmesi tarih oluyor. Kaymaya dirençli dış kaplamaya sahip kılıf, fotoğraf ve video çekiminde kolaylık sağlar.

Özellikler

  • Sade ve minimal tasarım
  • Pastel renk seçenekleri
  • Cihazla birebir uyum
  • Düğme koruma bölümü
  • Kablosuz şarj olanağı
  • Anti-Shock darbe emilimi
  • İz bırakmayan dış yüzey
  • Mikrofiber iç yüzey

Genel Özellikler

Materyal
Silikon
Uyumlu Model
Samsung Galaxy S21 Plus

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.