Piili iPhone 12 Pro Max 360° Premium Privacy Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Mobilstand Bilişim A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Privacy Filter Özelliği Gizlilik Sağlar

Piili iPhone 360° Premium Privacy ekran koruyucu 12 Pro Max cep telefonuna tam uyumludur. Çevreden telefonunun gözetlendiğini hissediyorsanız Privacy filter özelliği tam size göredir. Hayalet ekran koruyucu özelliği sayesinde şahsi mesaj ve fotoğraflarının görünmesini engeller.

Ekranı Sadece Siz Görebilirsiniz

Ekran koruyucu cam, kişisel gizlilik sunar. Ekran karartma özelliği ile direkt karşıdan bakıldığında %100 saydam, yanlardan bakıldığında ise siyah görünür.

360° Kararan Pürüzsüz Yüzey

Piili iPhone 12 Pro Max 360° Premium Privacy ekran koruyucu cam, tutuş yönü fark etmeksizin tam bir daire olacak şekilde her yönden görüş açısını engelleyen, pürüzsüz ve hassas yüzeye sahiptir.

Darbeleri Absorbe Eder

 iPhone 12 Pro Max cep telefonu ekranının kamera ve detayları göz önüne alınarak tasarlanır. Tam ekran koruması sağlayan cam darbe emilimi sağlayarak üstün dayanıklılık sunar.

 Parmak İzine Karşı Dirençli

Cep telefonunun kirli ve bulanık görünmesine neden olan parmak izlerine karşı dirençlidir. Kolay temizlenen ve parmak izi oluşumunu engelleyen yüzeyi ile ekranınız hep net görünür.

Kabarcıksız Kolay Kurulum Avantajı

Piili Premium Privacy ekran koruyucunun kurulumu oldukça basittir ve tek başınıza rahatlıkla yapabilirsiniz. Temizlenen ekrana köşelerden yerleştirilen cam, kabarcık kalmadan tam yapıştığında  olası riskleri azaltır.

İnce ve Hafif Malzeme

 12 Pro Max cep telefonuna uygulandığı zaman ince yapısı ile ekstra kalın bir katman oluşturmaz. Hafifliği sayesinde gereksiz ağırlık yapmaz.

 Ekranınızı Koruyan Temperli Cam

360° Premium Privacy ekran koruyucu, birinci sınıf kalitede temperli camdan imal edilir. 0.33 mm kalınlığına sahip temperli cam çizilme ve darbelere karşı ekstra direnç gösterir. 9H seviyesinde çizilme dayanıklılığı ile tırnak ve çanta içinde taşıma nedeniyle oluşan kötü görüntüyü engeller.

Özellikler

  • Ürün: Cep telefonu ekran koruyucu
  • Marka: Piili
  • Model: 360° Premium Privacy
  • Cihaz: iPhone 12 Pro Max
  • Malzeme: Temperli cam
  • Kalınlık: 0.33 mm
  • Dayanıklılık: Darbe emilimi ve 9H seviyesinde çizilme engelleme
  • Özellikler: Her yönden ekran karartma, karşıdan saydam görünüm
  • Kurulum: Kabarcıksız kolay yapışma

Genel Özellikler

Materyal
Cam
Uyumlu Model
iPhone 12 Pro Max

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.