Piili iPhone 12 - 12 Pro 360° Premium Privacy Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Mobilstand Bilişim A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

iPhone 12 ve 12 Pro İçin Tasarlandı

Piili iPhone 12 - 12 Pro 360° Premium Privacy, Apple ailesinin yeni üyeleri iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ile tam uyumluluk gözetilerek tasarlanır. Ekran koruyucu, telefonun ekran kilidini açmak için gerekli FaceID özelliğinden yararlanmanızı engellemez. Benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaratan ürün, aksesuar seçiminde kaliteye önem verenlerin ilk tercihleri arasında yer alır.

Uçtan Uca Saran Tasarım

360° Premium Privacy, telefonunuzun ön yüzeyini uçtan uca saran tasarıma sahiptir. 9H sertlik derecesiyle kırılma ve çatlama sorunlarının önüne geçen ekran koruyucu, 4D eğri tasarımıyla mükemmel bir görünüm sunar. 

HD Görüntü Netliği

HD görüntü netliği ortaya koyan model, dokunmaya karşı ultra duyarlı yapıda tasarlanır. İki farklı özelliği tek potada eritmesi ile kullanıcılardan tam not alan ekran koruyucu, iPhone kullanımından aldığınız keyfi önemli ölçüde destekler.

Görünmez Hayalet Koruyucu

Görünmez hayalet koruyucunun üretiminde kaliteli gözetleme önleyici materyaller tercih edilir. Gelişmiş gizlilik koruması sunan Piili iPhone 12 - 12 Pro 360° Premium Privacy, telefonunuzun ekranını sadece sizin görmenizi sağlayarak gizliliğinizi tam anlamıyla korur. 

Telefonunuzu Meraklı Gözlerden Uzak Tutun

360° görünmezlik prensibiyle üretilen ekran koruyucu, telefonunuzun ekranını çevrenizdeki kişilerin görmesini engeller. Dört yönlü gizlilik ile ekranınızı farklı açılardan görünmez kılan ürün, toplu taşıma benzeri kamusal alanlarda mesajlarınızın okunması ya da izlediğiniz içeriklerin görünmesi endişesini ortadan kaldırır. 

Ter ve Yağ Kalıntılarına Son

Ürünün yapısında hidrofobik ve oleofobik cam bulunur. Parmak izleriniz nedeniyle oluşabilecek ter ve yağ kalıntılarının önüne geçen Piili iPhone 12 - 12 Pro 360° Premium Privacy, telefonunuzun ekranını tertemiz tutar.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu model: iPhone 12 ve iPhone 12 Pro
  • Sertlik derecesi: 9H
  • Kabarcıksız kolay kurulum: Var
  • 360° görünmezlik: Var
  • 4D eğri tasarım: Var
  • Hidrofobik ve oleofobik katman: Var

Genel Özellikler

Materyal
Cam
Uyumlu Model
iPhone 12 Pro

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.