PanzerGlass iPhone 13 Pro Max Ekran Koruyucu Cam Slider Antibakteriyel

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Temperlenmiş Cam ile Yüksek Standartta Koruma

PanzerGlass markasının iPhone 13 Pro Max için özenle tasarladığı can ekran koruyucu, yüksek ısılarda temperlenerek darbe ve çizilmelere karşı etkili koruma sağlayabilecek dayanıklılığa sahip olur. Günlük kullanımlarda oluşabilecek mikro çiziklerden büyük çatlaklara kadar telefon ekranınızın zarar görmesini engeller.


Antibakteriyel Kaplama ile Sizi Koruyan Cam

Dayanıklılığı konusunda işlemlerden geçirilerek hazırlanan ekran koruyucu antibakteriyel katmanlama sayesinde telefon yüzeyinde bulunan organizmaları yok eder. %99,99 oranında bakterileri öldürdüğü onaylanan cam, aynı zamanda antimantar özelliği ile sizin için de üstün koruma sağlar.

Cam Slider Özelliği ile Yüksek Güvenlik Önlemi

Ekran koruyucu, telefonunuzun ön kamerası için bir kamera kapağına sahiptir. Bu kapağı dilediğiniz zaman kaydırarak açıp kapatabilir, kullanmadığınız zamanlarda kapalı tutarak kişisel güvenliğiniz için endişe duymadan telefonunuzu güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dokunma Hassasiyetini Koruyan Ekran Koruyucu

Dokunma hassasiyetini %100 oranında koruyarak iPhone 13 Pro Max’inizi orijinal dokunmatik hassaslık ayarında kullanmanıza izin verir. Oldukça ince tasarlanan ekran koruyucu, kaba bir görünüm oluşturmaz ve kullanım esnasında rahatsızlık vermez.


Oleophobic Kaplama ile Leke Koruması

Özel katmanalama sayesinde oleophobic özellik kazanan ekran koruyucu, parmak izi ve lekelere karşı ekstra bir direnç gösterir. Bu sayede hem leke itici hem de kolay temizlenebilme avantajı tanıyan koruyucu, dokunmatik ekranınızın temiz ve net görünmesine katkı sağlar.

Case-Friendly Tasarım ile Tarzınızı Yansıtan Kılıflar Kullanın

Ekran yüzeyinin kamera lensi ve hoparlör haricinde tamamını kaplayan ekran koruyucu, 0,4 mm inceliği sayesinde telefon kılıfları ile kullanıma uygundur.

Doğa Dostu ve Toksik Olmayan Tasarım

Zehirli ve gıdaya uygun olmayan malzemeler kullanılmadan son derece doğa dostu ürünlerle üretilen ekran koruyucu, geri dönüştürülebilir ve gübre elde edilebilir paketi ile sürdürülebilirliği destekleyen bir üründür.

Hava Kabarcığı Bırakmayan Silikonlu Koruyucu

Özel silikonlu yüzeyi ile telefon ekranınıza tamamen yapışan ve kabarcık bırakmayan yapısı sayesinde kendiniz uygulayabilir, dilediğiniz zaman yapışkan ve kalıntı kalmadan çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: iPhone 13 Pro Max
  • Cam Kalınlığı: 0.4 mm
  • Sertlik Derecesi: 9H
  • Cam Özellikleri: Antibakteriyel, Gizlilik Filtresi
  • Kılıfla Kullanım: Evet
  • Lens Kapağı: Evet
  • Uygulama Yöntemi: Yapışkanlı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.