PanzerGlass iPhone 13/13 Pro Ekran Koruyucu Cam Slider Privacy Antibakteriyel

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKNOTÜRK MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ-121448

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

9H Temperli Cam Ekran Koruyucu

9H sertliği ve 0,4 mm kalınlığı sayesinde ekranınızı hasarlara karşı tavizsiz koruyan ultra şok darbe korumasına sahip ekran koruyucu, iPhone 13/13 Pro telefonunuz için etkili bir bariyer oluşturur. Bu sayede gün içinde kullanım kaynaklı yıpranmalardan korunan ekranınızı daha uzun süre ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Antibakteriyel Kaplama Teknolojisi

Ekran koruyucusunun tüm yüzeyi mikropların barınmasını önlemek için özel teknoloji ile donatılmıştır. 24 saat sonunda bakterilerin %99,99’unun yok olduğu onaylanan cam koruyucu, aynı zamanda anti-mantar özelliği ile çift etkili koruma sağlar.

Anti Parmak İzi için Özel Katman

Telefon ekranında oluşan parmak izi görüntüsünden sizi kurtaracak bir teknoloji olan oleofobik kaplama, parmak izlerinin ekran yüzeyinde tutunmasını engeller ve size temiz, net bir ekran görüntüsü bırakır.

Göz Dostu Mavi Işık Filtresi

Zararlı mavi ışık filtresi ile tüm gün telefon ekranına baksanız dahi gözleriniz olumsuz etkilenmez. Ayrıca ekran koruyucunun bir diğer özelliği ise Anti-glare ile parlamaların önüne geçerek ışık yansımalarının hem gözünüzü rahatsız etmesini hem de ekranın netliğini gölgelemesini önler.

İnce Yapısı Sayesinde Kılıflı Kullanım Avantajı

Kuvvetli ve dayanıklı yapısının yanı sıra sadece 0,4 mm kalınlığa sahip iPhone 13/13 Pro ekran koruyucu, çeşitli telefon kılıfları ile birlikte kullanıma uygundur. Bu sayede telefonunuzun kasasını ve ekranını aynı anda koruyabilirsiniz.

Lens Kapağı ile Gizlilik Koruması

Ön kamera için özel tasarlanan ve istenildiği zaman açılıp-kapanabilen lens kapağı sayesinde kişisel gizliliğinizi koruyarak olası tehlikelere karşı güvenlik önleminizi almış olursunuz.

Kabarcıksız Kurulum Kolaylığı

Özel silikonlu yapışkan yüzeyi sayesinde ekranınıza kolayca uygulanır ve hava kabarcıklarına izin vermeden tüm yüzeyi kaplar. Bu sayede profesyonel yardım almadan ekran koruyucunuzu kendiniz yerleştirebilir ve ekranınızı hemen koruma altına alabilirsiniz.

Dokunmatik Hassasiyeti Koruyan Nazik Tasarım

Telefonunuzun ekranını tamamen kaplayarak hiç bir açık alan bırakmayan ekran koruyucu, %100 dokunma hassasiyetini koruyarak telefonunuzu orijinal dokunmatik özellikleri ile kullanım imkanı tanır.

Teknik özellikler

  • Uyumlu Model: iPhone 13/13 Pro
  • Cam Kalınlığı: 0.4 mm
  • Sertlik Derecesi: 9H
  • Cam Özellikleri: Antibakteriyel, Gizlilik Filtresi
  • Kılıfla Kullanım: Evet
  • Lens Kapağı: Evet
  • Uygulama Yöntemi: Yapışkanlı

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
APPLE İPHONE 13/13 PRO CASE FRİENDLY CAMSLİDER PRİVACY
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
FULLFİT
Materyal
TPU+CAM
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 13
Uyumlu Model 2
APPLE IPHONE 13 PRO
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
PANZER GLASS
Henüz yorum yok