Joyroom Jm349 iPhone 7-8 Curved Tempered Glass Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İleri Teknolojili Temperli Cam Koruması

Cam ekran koruyucu, düşme ve çizilmelerden kaynaklanan hasarları önlemeye yardımcı olur ve rakipsiz bir kullanıcı deneyimi sunar. En kolay kurulumu gerçekleştirmenize imkan veren telefon ekran koruyucu, düzgün bir hizalama ile kolayca uygulama yapabileceğiniz pratik bir üründür. Aynı zamanda üstün teknolojisi sayesinde kabarcık oluşumu hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. İleri teknolojiye sahip balistik cam kullanılarak üretilen çok katmanlı ekran koruyucu, yuvarlatılmış ve cilalı kenarlara sahiptir. Ayrıca gerçek görüntüleri engellemeyen cam koruyucu,%99,99 HD netliği ve ‘’3D Force Touch’’ doğruluğu sağlar. Ekrana mükemmel şekilde uyum sağlayan koruyucu, yalnızca düz yüzeyi kaplayarak baloncuk riskinin önüne geçer.

Ultra Net ve Lekesiz Görünüm

Kavisli kenarlar ile tasarlanan temperli cam koruyucu, oldukça kolay bir kurulum ile maksimum koruma sağlar. Yalnızca 0,3 mm çok katmanlı temperli cam kullanılarak üretilen telefon ekran koruyucu, 9H yüzey sertlik derecesine sahiptir. Üst düzey temperli cam koruması sağlayan ürün, parmak izi bırakmayan oleofobik kaplama ile tasarlanmıştır. Aynı zamanda telefon ekranındaki netliği korumak için lekelere karşı dirençli bir tasarımdır.

Teknik Özellikler

  • Telefon Markası : Apple
  • Telefon Modeli: iPhone 7-8
  • Ürün Türü : Ekran Koruyucu
  • 9H sertliği sayesinde darbelere ve çiziklere karşı dayanıklıdır.
  • Parmak izi ve leke direnci
  • Kolay uygulanır baloncuk bırakmaz.
  • Dokunmatik hassasiyetini korur.
  • Ekrana tam uyum sağlar.
  • Hiçbir cihaz fonksiyonunu engellemez.
  • Temperli Cam Teknolojisi ile üretilmiştir.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.