Joyroom JM3033 Apple iPhone 7 - 8 3D Fast Stick Hd Full Kaplama Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK

ATILIM GRUP MAĞAZACILIK ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.-137887

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tam Kaplama Özelliğiyle Ekstra Yüksek Dokunmatik Hassaslığı

Premium kaliteye sahip Joyroom ekran koruyucu temperli camdan üretilmesi sayesinde çok daha kuvvetli yapıya sahip olarak dikkat çekiyor. Temperli cam cihazınızın ekranını tamamıyla kaplayarak üstün koruma sağlıyor. Son derece hassas bir dokunmatik hissi uyandıran ekran koruyucu iPhone 7 ve iPhone 8 akıllı telefonlar için özel olarak tasarlanıyor. iPhone 7 ve iPhone 8 telefonlarınızı tozdan ve hasardan koruyan ekran koruyucu kalitesiyle öne çıkıyor.

Uygulaması Son Derece Kolay

Joyroom ekran koruyucuda kullanılmış olan materyal sayesinde ürünü akıllı telefonunuzun ekranına kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Yavaşça ekran üstüne koruyucu koyularak ürün kullanılabiliyor. Fast Stick özelliğiyle akıllı telefonunuza kolayca yapışan ekran koruyucu sağlam ve dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. Full kaplama yapıya sahip ekran koruyucu akıllı telefonlarınızın ekranını tam olarak kaplayarak ideal bir koruma imkânı yaratıyor. 3D koruyucu özellikteki ürün iPhone 7 ve iPhone 8 akıllı telefonlarınıza eğimli yapısıyla tam anlamıyla bir koruma sağlıyor. 9X sertliğe sahip ekran koruyucu sayesinde anahtar ve bıçak gibi keskin objeler bile ekranı çizemiyor.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk : Apple iPhone 7 – Apple iPhone 8
  • Materyal Asahi Cam – Toyo AB Glue
  • Sertlik Derecesi: 9X
  • Ekran Eğimi: 3D

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.