Joyroom JM215 iPhone Xs - X Full Kaplayan Transparent Cam Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Joyroom Full Kaplayan Transparent Ekran Koruyucu Cam

Joyroom JM215 full kaplayan transparent ekran koruyucu cam, Apple iPhone Xs ve iPhone X modelleri için üretilen güçlü bir ekran koruyucudur. Ekran koruyucu, 9H sertlikte temperli camdan oluşur. Bu sayede darbeye ve çizilmeye karşı üstün bir dayanıklılığa sahiptir, özellikle açık alanda telefon kullanımı için oldukça güvenilir ve konforlu çözümler sunar. Ayrıca temperli yapı sayesinde kırıldığında dahi küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılarak gözlerin korunmasını da sağlar.

Anti-Parmak İzi Özellikli

Joyroom full kaplayan transparent ekran koruyucu cam, anti-parmak izi özelliği sayesinde ekran yüzeyinde iz ve leke gibi oluşumları önler. Uyumlu olduğu Apple telefon modellerinin dokunmatik ekranlarını çok daha rahat bir şekilde kullanmak için olanak sağlar.  Böylece hem telefonu hem de ekran koruyucuyu normalden daha uzun süre boyunca kullanmayı mümkün kılar. Joyroom JM215 ekran koruyucu cam, Apple iPhone Xs ve iPhone X modellerinin ekranını, tamamen kaplar. Yüksek teknolojiye sahip ekran koruyucu, bu sayede hem yapısı hem de uyumlu boyutu ile telefonun tüm yüzeyini başarılı bir şekilde muhafaza edebilir. Aynı zamanda ultra şeffaf dokusu ile tamamen renksiz bir görünüme sahiptir. Bu sayede telefonların ekranını, görünmez bir şekilde rastgele darbelere karşı korur. Yalnızca 0.2 mm kalınlıkta olan Joyroom transparent ekran koruyucu cam, telefon ekranını görünmez inceliği ve güvenilir dokusu ile mükemmel bir şekilde korumayı başarır.

Teknik Özellikler

  • Marka: Joyroom
  • Model: JM215
  • Ürün Tipi: Ekran Koruyucu Cam
  • Kalınlık: 0.2 mm
  • Materyal: 9H Sertlik Temperli Cam
  • Ürün Özelliği: Full Kaplayan Şeffaf / Anti-Parmak İzi
  • Uyumlu Telefon Markası: Apple
  • Uyumlu Telefon Modeli: iPhone Xs / iPhone X

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.