Joyroom Apple iPhone Xs Max Anti Blue-Ray Ultra İnce Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Joyroom Anti Blue-Ray Ultra İnce Şeffaf Ekran Koruyucu

0.15 mm kalınlığa sahip olan Joyroom anti blue-ray şeffaf ultra ince ekran koruyucu, Apple iPhone Xs Max ekranını rastgele darbelerden ve çizilmelerden maksimum seviyede koruması için tasarlanmıştır. Dayanıklı üst katmanları bulunan Asahi cam ve yüksek tutuculuğa sahip AB tutkal ile üretilen ekran koruyucu, güçlü darbelere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu sayede outdoor kullanımlar için ideal bir çözüm sunar. Özellikle dış alanda fotoğraf, video çekimi veya telefon kullanımı gibi olağan anlarda oluşabilecek düşme, çarpma ve benzeri durumlarda telefon ekranı için başarılı bir koruma sağlar.

Anti Blue-Ray Fonksiyonu

Joyroom anti blue-ray şeffaf ultra ince ekran koruyucu, anti blue-ray özelliği sayesinde gözleri zararlı mavi ışınlardan korumaya yardımcı olur. Telefon ekranı, uzun süre kullanıldığında dahi anti mavi ışın özellikli ekran koruyucu ile göz yorgunluğu en aza iner. Aynı zamanda Joyroom anti blue-ray özellikli ekran koruyucu, yansıma önleyen fonksiyonu sayesinde telefon kullanımı sırasında ekran parlaması ile oluşan engelleri ve görme zorluklarının da en aza indirilmesinde rol oynar. Bu sayede bol ışıklı, güneşli ortamlarda normale göre çok daha rahat ve konforlu bir şekilde telefon ekranını görüntüleyebilirsiniz. Joyroom anti-blue ray şeffaf ekran koruyucu, saydam ve ultra ince yapısı sayesinde ekranda görünmez bir şekilde kullanılabilir. Aynı şekilde Apple iPhone Xs Max modelin orijinal ekranına dokunma hissiyatı ile eş değer bir his ile kullanmayı mümkün kılar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Joyroom
  • Ürün Tipi: Ultra İnce Ekran Koruyucu (Yarım Ekran)
  • Renk: Yüksek Şeffaf
  • Kalınlığı: 0.15 mm
  • Koruyucu Özelliği: Anti Blue Ray (Anti Mavi Işın)
  • Uyumlu Telefon Markası: Apple
  • Uyumlu Telefon Modeli: iPhone Xs Max Ultra Ince
  • Malzeme: Asahi cam / AB tutkal

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.