Joyroom Apple iPhone 7-8 Anti-Dust Filtreli Anti Dust Filtreli Full Cam Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Ürün tükenmek üzere
RENK

EMRE YARAMIŞ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Filtre ile Ekstra Koruma

Joyroom ekran koruyucunun sahip olduğu filtre ekrandaki görüntü kalitesini ve dokunmatik işlevini bozmadan akıllı telefonunuzu çizilmeye karşı koruyor. Telefonu çizilmeye karşı koruyan filtre aynı zamanda siz akıllı telefonu kullanırken ekranınızın başkaları tarafından görülebilmesini engelliyor. Bu filtre sayesinde kullanıcının bakış açısının dışında herhangi bir noktadan telefona bakan birisinin karşısına siyah ekran çıkıyor. Böylece akıllı telefonunuza kim hangi taraftan bakarsa baksın ekranı göremiyor.

Tam Kaplama ile Yüksek Koruyuculuk

Tam kaplama özelliğiyle Joyroom ekran koruyucu akıllı telefonunuzun ekranını tamamıyla kaplarken aynı zamanda dokunmatik hassasiyetine olumsuz etkide bulunuyor. Ürünün Anti-Dust özelliğiyle ekran koruyucu iPhone 7 ve iPhone 8 akıllı telefonlarınızı toza ve hasara karşı koruyor. Full kaplama cam, tam kapsama sağlayarak ürüne kullanışlı bir özellik kazandırıyor. Ayrıca Joyroom ekran koruyucu telefonunuza kolaylıkla uygulanabiliyor. Ekranın üstüne koyarak basit bir şekilde uygulayabileceğiniz Joyroom ekran koruyucu pratik kullanımıyla dikkat çekiyor. Siyah renkteki ekran koruyucu iPhone 7 ve iPhone 8 akıllı telefonlarınıza güçlü ve etkili bir koruma sağlıyor. Telefonlarınızı iç rahatlığıyla kullanabilmenizi sağlayan Joyroom ekran koruyucu sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım vadediyor. 

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: iPhone 7 – iPhone 8
  •  Renk Siyah
  • Özellik: Anti Dust – Filtreli – Full Cam

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
JOYROOM APPLE İPHONE 7-8 ANTİ-DUST FİLİTRELİ ANTİ DUST FİLTRELİ FULL CAM EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Materyal
BELİRTİLMEMİŞ
Uyumlu Model 1
APPLE-IPHONE 7/8
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
JOYROOM
Henüz yorum yok