Joyroom Alen Matte Full Cam Apple iPhone 7-8 Temperli Cam Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Ürün tükenmek üzere
RENK

EMRE YARAMIŞ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Joyroom Alen Matte Ekran Koruyucu

Joyroom Alen Matte full temperli cam ekran koruyucu, Apple iPhone 7 ve 8 modelleri için üretilmiştir. Tamamen camdan oluşan ekran koruyucu, telefon ekranının maksimum seviyede rastgele darbeler ve çizilmelerden korunmasını mümkün kılar. Özellikle açık alanlarda rahatlıkla telefon kullanmak, selfie/video çekimleri yapmak için oldukça güvenilir bir koruma uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde hem telefonun hem de ekran koruyucunun kullanım ömürleri, normalden çok daha uzun süreli olabilir. Joyroom Alen Matte full temperli cam ekran koruyucu, hem mat görünümü hem de şeffaf dokusu sayesinde ekranda parlamaya sebep olmaz ve telefon ekranında neredeyse görünmez bir koruyucu tabaka oluşturur. Aynı zamanda ultra ince yüksek koruyuculu cam katman, telefonun orijinal ekranına dokunma hissiyatı ile bire bir deneyim yaşatır. Bu sayede hem konforlu hem de her alanda özgürce telefon kullanmak için imkân sağlar.

Temperli Cam Koruyucu

Joyroom Alen Matte full temperli cam ekran koruyucu, telefonların düşme sırasında en çok zarar alma potansiyeline sahip olan ekranını koruyarak telefonun kullanım ömrünü uzatır. Bu güvenilir dayanıklılığı, temperli cam sayesinde ortaya koyabilir. Çünkü temperli cam, darbelere ve çizilmeye karşı maksimum dirence sahiptir, dolayısıyla iPhone 7 ve 8 model telefonların kırılmaya veya çatlamaya müsait ekranlarını güvenilir bir şekilde muhafaza eder. Aynı zamanda temperli cam, kırıldığında dahi çok küçük ve keskin olmayan parçalar oluşturma özelliğine sahiptir. Bu sayede dirençli darbelerde veya ağır kazalarda, kullanıcıyı korumaya yönelik bir performans sergiler.

Teknik Özellikler

  • Marka: Joyroom
  • Model: Alen Matte
  • Ürün Tipi: Ekran Koruyucu
  • Materyal: Full Cam
  • Cam Özelliği: Temperli/Beyaz
  • Uyumlu Telefon Markası: Apple
  • Uyumlu Telefon Modeli: iPhone 7-8


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
JOYROOM ALEN MATTE FULL CAM APPLE İPHONE 7-8 TEMPERLİ CAM EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Materyal
BELİRTİLMEMİŞ
Uyumlu Model 1
APPLE-IPHONE 7 / 8
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
JOYROOM
Henüz yorum yok