Binano Mini Metal Ring iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max Lens Koruyucu 3'lü Takım

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İnce ve Dayanıklı Tasarım

Binano mini metal ring üçlü lens koruyucu setinin en belirgin özelliği ince ve bir o kadar da dayanıklı yapıda olmasıdır. Akıllı telefonunuzda varlığını bile hissetirmeyen ürün, işini sessiz sedasız ama harika şekilde yapar ve kamera lenslerinizi darbe etkisinden büyük oranda korur.

İki Model ile %100 Uyum

Ürün hem iPhone 11 Pro hem de iPhone 11 Pro Max kullanan teknoloji tutkunları için idealdir. İki iPhone modeliyle de %100 uyumlu olacak şekilde tasarlanan lens koruyucu, dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunar.

Darbeleri Soğurmak Onun İşi

Üretim sürecinin her aşamasında üst düzey kalitedeki malzemelerden faydalanılan lens koruyucu seti, gelişmiş soğurma kapasitesi ile darbe etkisini hatırı sayılır seviyede azaltır. Ürün lenslerin çizilme ihtimaline karşı da gelişmiş koruma sağlar.

Optimum Görsel Performans

HD görüntü kalitesine sahip olan lens koruyucu, optimum görsel performans sunar. Ürün iki iPhone modelinin de kamera performansını olumsuz etkilemez.

Parmak İzi Bırakmaz

Mini metal ring lens koruyucu seti parmak izi bırakmayacak biçimde üretilir. Kameralar üzerinde toz ve parmak izlerinden kaynaklanacak lekeler oluşmasını engelleyen ürün çekimlerde istemediğiniz sürprizlerle karşılaşmanıza izin vermez.

Uygulama Sırasındaki Baloncuk Sorununa Son

Lens koruyucuları uygularken karşılaşılan en önemli sorunlardan biri de baloncuk oluşumudur. Binano mini metal ring üçlü set bu sorununun da önüne geçer. Ürün baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formül ile üretilir ve uygulamayı oldukça kolaylaştırır.

Tasarım Harikası

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max için biçilmiş kaftan niteliğindeki lens koruyucu, kameralarınızı büyük ölçüde korur. Yüksek oranda koruma vadeden ürünün aynı zamanda şık tasarımı ile göz doldurur.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu modeller: iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max
  • Renk: Diamond
  • Görüntü netliği: HD
  • Kolay temizlenebilirlik: Var
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.