Binano Ceramic Xiaomi Redmi 9T Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ekranı Tam Kaplayan Tasarım ile HD Görüntü

Ultra ince bir yapıda tasarlanan 9T ekran koruyucu, kenar kavisleri ile ekranı tamamen kaplayan bir üründür. Ekranda herhangi bir malzeme olduğu hissi vermeyen koruyucu, 360 derece esneyebilen bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda sahip olduğu nano teknoloji, üst düzey bir koruma sağlayarak, ekrana gelebilecek darbelere karşı direnç gösterir. Çok ışıklı ortamlarda dahi daha iyi bir görüşe imkan veren mat tasarımı ve nano teknoloji sayesinde HD kalitede görüntüler sağlar. Baloncuk bırakmayan özel formül yapıştırıcısı ile oldukça basit bir uygulama yapılmasına imkan verir. Parmak izi ve leke oluşumlarını engelleyen nano ekran koruyucu, oldukça kolay temizlenir.

Teknik Özellikler

  • Ürün Türü : Ekran Koruyucu
  • Parmak İzi Bırakmaz
  • HD Görüntü
  • Nano Teknoloji
  • 360 Derece Esneklik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.