Binano 3D Anti-Exposure Samsung S21 Plus Kamera Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 02.01.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Samsung S21 Plus Kalitesini Binano ile Koruyun

Binano 3D Anti-Exposure, kullanıcılar için sıra dışı çekim özellikleriyle donatılan Samsung S21 Plus modeli için ekstra koruma deneyimi sunar. Darbeye dayanıklı esnek nano materyallerden üretilen model, nano teknolojinin tüm avantajlarını bünyesinde barındırır.

Zarif Tasarım

Model ince yapısıyla kamera panelinde kaba bir görünüme neden olmaz. Kamera üzerindeki varlığını unutturan koruyucu, Samsung S21 Plus akıllı telefonun zarif görünümünü destekler.

Baloncuk Bırakmayan Kolay Uygulama

Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucuda baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı teknolojisinden faydalanılır. Kolay uygulama avantajı sunan ürün, çıkarmak istediğinizde kolaylıkla sökülebilir.

Parmak İzine Karşı Dayanıklılık

Ürün parmak izine karşı dayanıklıdır. Koruyucunun parmak izi bırakmayan yapıda tasarlanması çekimlerde kamera ekranında parmak izi lekeleriyle karşılaşmanızın önüne geçer. Baloncuk yapmadan kolaylıkla uygulanabilen model, gözlük temizleme bezi ya da mikrofiber bezlerle temizlenebilir.

%100 Uyumlu Kamera Koruyucu

Samsung S21 Plus için özel olarak tasarlanan Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucu, telefon ile %100 uyumludur. Model kamera panelini tam olarak kaplar, tozdan ve darbelerden korur.

Kayıpsız Görüntü Deneyimi

Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucu, nano materyalden oluşan yapısıyla kamera lenslerini zarar vermeden korur. Samsung S21 Plus kameralarını görüntü kalitesini hiçbir şekilde bozmadan koruyan model ile fotoğraf ve videolarınızın çözünürlüğünde herhangi bir kayıp yaşanmaz.

Ekstra Dayanıklılık İçin Geliştirildi

Model, telefon kameranızı çarpma ve düşmeye karşı güçlendirir. Kamera panelini etkili biçimde koruyan ürün darbelere karşı dayanıklılığını da artırır. Binano 3D Anti-Exposure kameranızın camı ve çerçevesinin çizilmesini önler.

Teknik Özellikler

  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Kolay temizlenebilirlik: Var
  • Uyumlu model: Samsung S21 Plus
  • Görüntü netliği: HD
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var

Genel Özellikler

Ekran Kaplama Tipi
3D
Uyumlu Model
Samsung Galaxy S21 Plus

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.