Samsung EE UC10 Type-C 3.5mm Kulaklık Adaptörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Küçük ve İşlevsel

Cep telefonunuzun girişine uyarlamak istediğiniz kulaklıklar için işlevsel bir dönüştürücü olan Samsung EE UC10, 3.5 mm jak tasarımı ile oldukça küçüktür.

En Sevdiğiniz Tınılar

Samsung EE UC10 Type C kulaklık adaptörü 24bit/192kHz çıkışı ile müziğin en tatlı tınılarını mükemmel bir dengede sunar. Bas ve tiz sesler tam olması gereken gibidir!

Kulaklık Algılama Özelliği

Kulaklık takıldığı anda algılayarak, kolay kurulum ve kesintisiz bağlantı sunar. Bu sayede her an kullanma özgürlüğü verir.

Empedans Algılama

Samsung EE UC10 kulaklık dönüştürücü kablo empedans algılama özelliği ile ses sinyallerini her zaman en yüksek verimle kulaklığa hoparlöre iletir.

Alıştığınız Kulaklıklardan Vazgeçmeyin

Güçlü ve kablolu kulaklıklar için dönüştürücüyü kullanabilirsiniz. En sevdiğiniz müzik listenizi güçlü performanslı ürünlerle dinleyerek, yüksek sesin tadını çıkarın.

Kompakt ve Sağlam Tasarım

İnce kablosu, zarif uçları ve sağlam malzemesi ile uzun yıllar ihtiyacınızı karşılar. Dayanıklılığı ile hasarlara karşı direnç gösterir.

Cebinizde Taşıyabilirsiniz

Cep telefonuna bağlı olarak taşıyabilir ya da kullanmadığınız anlarda cebinize koyarak güvenle saklarsınız.

İşlevselliği ile Takdirinizi Kazanır

Güçlü ses iletimi, kolay kullanımı ve pratik tak-çalıştır kurulumu ile işlevselliğin zirvesine ulaşan model beğeninizi kazanacak.

Özellikler

  • Ürün: Samsung EE UC10 kulaklık adaptörü, dönüştürücü
  • Port: Type-C
  • Çıkış: 24bit/192kHz
  • Jak: 3.5 mm
  • Özellikler: Kulaklık ve empedans algılama, sağlam ve dayanıklı tasarım

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.