Bix BX01HB USB Type-C 4K HDMI Multimedya Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Pasaj

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

USB Type-C'den HDMI'a Görüntü Aktarımı

USB Type-C girişine sahip Macbook ve Samsung S8 gibi cihazlarla sorunsuz bir şekilde çalışır. Ayrıca görüntü aktarımına olanak sağlayan ve USB Type-C desteği veren projeksiyon, monitör gibi tüm cihazlarınızda tak çalıştır özelliği ile sayesinde çok kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bir üründür. Tak çalıştır özelliği sayesinde ekstra bir yazılıma ve güç kaynağına ihtiyaç duymadan çalışır.

4K'ya Kadar Görüntü Aktarımı

İş toplantılarınızda veya oyun oynarken yüksek tanımlı ses ve görüntüyü, 4K 30hz (4096X2160) Ultra HD'ye kadar olan çözünürlüğü yüksek görüntü ve ses kalitesiyle birlikte kullanım alanı fark etmeksizin net bir şekilde aktarır.  Ayrıca 1080P, 720P, 480P multimedya içeriği ve diğer çözünürlükleri de destekler. Her zaman çantanızda taşımak isteyeceğiniz bu ürün ayrıca Dolby Surround ses desteği de sağlamaktadır.

Şık ve Ergonomik Tasarım

Alüminyum kaplamaya sahip olan USB Type-C'den HDMI’a görüntü adaptörü sadece 20 gram ağırlığındadır. 20 cm uzunluğundaki kablosu ile USB Type-C desteği veren tüm cihazlarla kullanılabilir. Alüminyum kaplamasından dolayı darbelere ve yere düşmelere karşı dayanıklıdır ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Estetik tasarımı sayesinde şık bir görüntüye sahiptir.

Desteklenen Sistem ve Cihazlar

USB Type-C desteği veren tüm Macboook modelleri, Chromebook Pixel ve Windows (10, 8, 8.1, 7) ile tak çalıştır özelliği sayesinde hızlıca kullanılabilir.

Özellikler

  • HDMI Çıkışı2160p (4K) Ultra HD
  • Alüminyum Malzeme
  • Kablo Uzunluğu 20cm
  • Dimension 45 x 24 x 10 mm
  • Ağırlık 20g
  • Chipset RTD2171U
  • Çalışma Sıcaklığı 0ºC ile 40ºC (35ºF ile 100ºF) arası
  • Çalışma Nemi Oranı %20 bağıl nem ile %80 bağıl nem arası

Paket İçeriği

  • 1 x USB 3.0 Type-C™ 4K HDMI Grafik Adaptörü
  • 1 x Kullanma Kılavuzu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.