Piranha 5419M Mıknatıslı Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ASTEL GRUP BİLİŞİM İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-144849

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Konforlu Kullanım Avantajı

Ekran boyutu 3,5 inçe kadar olan tüm telefonlar ile uyumlu olan Piranha 5419M mıknatıslı telefon tutucu, araç içinde telefonunuzu sabitleme olanağı sunar. Telefon ve araç üzerinde herhangi bir kalıntı bırakmayan bu tutucu, navigasyon kullanma, çağrı yanıtlama gibi pek çok avantajlı kullanım in telefona kolayca erişmenizi sağlar.

Mıknatıslı Pratik Tasarım

Mıknatıs sayesinde telefonları sabit tutmasının yanı sıra mıknatısın çekim kuvveti telefona zarar verebilecek büyüklükte değildir. Bununla birlikte telefonun hafif ve orta şiddetteki sarsıntılarda dahi sabit ve ekranı size dönük şekilde kalmasını sağlar.

Tam Tur Dönebilme Fonksiyonu

360 derece dönebilme kabiliyeti sayesinde ayrıcalıklı bir kullanım süreci vadeden Piranha 5419M mıknatıslı telefon tutucu, telefonunuzun ekranını yatay veya dikey olarak kullanma olanağı tanır.

Zahmetsiz Montaj Ayrıcalığı

Aracın havalandırması üzerinde konumlandırılan ve son derece basit olan kurulumu ile anında kullanmaya başlama ayrıcalığı sunan Piranha 5419M mıknatıslı telefon tutucu, yapışkanlı yüzeyi sayesinde hemen herkes tarafından kolaylıkla araca sabitlenebilir.

Dayanıklı Malzeme

Dayanıklı malzemelerden üretilen Piranha 5419M mıknatıslı telefon tutucu, yoğun kullanımdan etkilenmeyecek yapıdadır. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanım avantajı sunar.

Teknik Özellikler

  • Tutma Türü: Manyetik
  • Desteklediği Ekran Boyutu: Maks. 3,5 inç

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.