Kodak Akıllı Telefon Fotoğraf Kiti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mobil Fotoğrafçılıkta Yeni Nesil Teknoloji; Akıllı Fotoğraf Kiti

Mobil cihaz sahiplerinin her yerde kullanabilecekleri akıllı telefon fotoğraf kiti, ultra geniş açısı, yüksek kaliteli lensleri ve dayanıklı tripodu ile fotoğrafçılığa yepyeni bir boyut kazandırır.

Akıllı Fotoğraf Kiti ile Anılarınıza Ultra HD Kalite

Düşük ışıklı ortamlarda dahi netliği ve yüksek kalitesiyle dikkat çeken akıllı telefon fotoğraf kiti, manzara ve selfie fotoğrafçılığında ihtiyaç duyduğunuz her şeyi merceğinize yansıtır.

Telefon Fotoğrafçılarının İhtiyaç Duyduğu Her Şey

Ultra geniş açısı, makro lensleri, kolay paketlenebilen seyahat çantası ve Bluetooth deklanşör özelliği ile dikkat çeken akıllı telefon kitini bulunduğunuz her yere taşıyabilir, fotoğraflarınızı sanat eserine dönüştürebilirsiniz.

Akıllı Telefon Kitiyle Fotoğrafçılıkta Yepyeni Bir Boyut

18 mm’lik ultra geniş açılı merceğiyle fotoğrafçılığa yepyeni bir boyut kazandıran akıllı telefon fotoğraf kiti, ön ve arka kamerasından çekim imkanı sunarak anılarınızı gittiğiniz her yerde ölümsüz kılar.

Akıllı Fotoğraf Kitiyle Yaratıcılığınızı Her Yere Taşıyın

Fotoğrafçılıkta mekan ve zaman kavramını ortadan kaldıran akıllı telefon fotoğraf kiti, dikey ve yatay çekimlere karşı dayanıklı tripodu, portre ışığı ve kaliteli seyahat çantasıyla seyahatlerinizde en iyi arkadaşınız olur.

Her Zaman Kaliteli Fotoğraf için Çok Amaçlı Telefon Fotoğraf Kiti

Fotoğraf çekerken nesneleri aydınlatma ve net bir görünüm sunma özelliği bulunan akıllı telefon fotoğraf kitiyle mobil cihazlarınızın olduğu her yerde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Mobil Cihazlarınızda Daha Net Görüntü Farkıyla Anılarınızı Ölümsüzleştirin

Akıllı telefon portre ışığı, mikrofiber çantası, Bluetooth deklanşörü ve seyahat çantası ile yeni neslin fotoğraf kiti olan ürün, fotoğraflarınızı daha net ve canlı karelere dönüştürür.

Fotoğrafçılık Sanatına Teknolojik Dokunuş; Akıllı Telefon Kiti

Fotoğrafçılık sanatını hobinin ötesine taşımak isteyenler için geliştirilmiş akıllı telefon fotoğraf kitiyle gittiğiniz her yerde kaliteli fotoğraf deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Ürünün Özellikleri

  • Ultra geniş açı ve makro lensler
  • Seyahat çantası
  • Mikro USB şarj kablosu
  • Bluetooth deklanşör
  • Lens kapağı ve lens takma klipsi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.