Kai Universal Jel Ped Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

İBRAHİM ÖZDEL

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Defalarca Kullanılabilen Telefon Tutucu

Kai Universal telefon tutucu jel ped yıkanabilir ve tekrardan kullanılabilir bir yapıda üretilir. Defalarca kullanılabilmesi avantaj sağlar. Bu sayede cihazlarınızı istediğiniz gibi sabitleyerek kullanabilirsiniz.

Yüzeylere Zarar Vermez

Yüzeylere zarar vermeyen bir yapısı olduğu için güven içinde kullanılır. Hem yapıştırdığınız yüzey hem de cihazınız için güvenlidir. Uzun ömürlü olan bu ürün ile telefonunuzu kullanırken konfor yaşayabilirsiniz.

Yeni Trend Nano Teknoloji

Yeni tasarım nano teknoloji sayesinde sabit ve kuvvetli bir tutuş sergiler. Böylece telefon ve tabletlerinizi dilediğiniz yere sabitleyebilirsiniz. Araç için de bile yüksek performans sergiler.

Pratik ve Ergonomik Tasarım

Kai Universal telefon tutucu jel ped pratik bir tasarıma sahiptir. Ufak boyutu taşınabilirlik katar. Hem yatay hem de dikey olarak yapışabilir. Şeffaf ve sade bir görünüme sahiptir.

Birçok Cihaz ile Uyumlu Tasarım

Nano teknolojisi sayesinde bütün telefonlar ile uyumludur. Hatta belli boyutlardaki tabletler için de rahatlıkla kullanılabilir.

Çok Fonksiyonlu Kullanım

Kai Universal telefon tutucu jel ped, çok fonksiyonlu kullanım için uygundur. Bu ürün sayesinde okuma, yazma, video izleme, mesajlaşma ve görüntülü sohbet gibi aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı Yüzeylerde Mükemmel Tutuş

Ofis, ev, komidin, araç içi kullanım, mutfak, yemek masası, sehpa, konsol ve daha pek çok yüzey için uygundur. Güçlü ve istikrarlı yapısı sayesinde mükemmel tutuş sağlar.

Dikey Ya Da Yatay Kullanın

Kai Universal telefon tutucu jel ped hem dikey hem de yatay bir şekilde kullanılabilir. Bu özelliği cihazlarınızı dilediğiniz açıdan kullanma imkânı sunar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Kai
  • Malzeme: Jel
  • Tekrar Kullanılabilir.
  • Fonksiyon: Telefon Tutucu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KAİ SİNCAP UNİVERSAL TELEFON TUTUCU JEL PED
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Sub Kategori
PASAJ
Orıjınal Renk
ŞEFFAF
Marka
KAİ
Henüz yorum yok