Kai Araç Bardaklık Telefon Tutucu 360 Döner Başlıklı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

İBRAHİM ÖZDEL

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Görüş Alanını Engellemeyen Özel Tasarım

Araçlarda telefonu sabit tutmak, navigasyonu takip etmek ve gerektiğinde görüşme yapmak araba kullanırken riskli durumlar oluşturabilir. Telefon tutucu görüş alanınızı engellemeyen yapısıyla size konfor sağlar. Özel olarak tasarlanan yapısıyla herkesin tercih ettiği avantajlı bir üründür.

Kolay Kurulum Avantajı

Ürünü alır almaz bardak tutucu bölümüne kolaylıkla takıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Ekstra bir malzeme ve işlem gerektirmez.

360 Derece Dönebilen Başlık

360 derece dönebilen başlığı sayesinde navigasyonu kolaylıkla takip edebilirsiniz. Hem araba kullanıp hem de yol yönlendirmelerini görebilirsiniz.

Dayanıklı ve Sağlam Yapı

Dayanıklı ve sağlam plastik malzemeden üretildiği için kullanışlı bir üründür. Güçlü kelepçe sistemi telefonu tamamen kavrar. Standart olan bardaklık bölümüne kolayca monte edilir.

Titreşimden Etkilenmeyen Dizayn

Araba yolculuğu sırasında yolun durumuna göre telefon tutucu hareket edebilir ve bu da telefonun düşmesine sebep olur. Böylesi riskli durumların oluşmaması için üretilen ürünü sabitleyerek kullanabilirsiniz.

Tek Elle Kontrol Edilebilir

Araba kullanırken telefon tutucuyu tek elle takıp çıkarma şansına sahip olursunuz. Bu sayede yoldan gözünüzü ayırmanıza gerek kalmaz.

Akıllı Telefonlarla Uyumlu

Akıllı telefonlarla uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Telefonunuz değiştirdiğinizde veya başka bir telefon kullandığınızda rahatça yerleştirip ayarlayabilirsiniz. Bu sayede avantajlı olarak kullanma şansına sahip olursunuz.

Araba Yolculuklarında Kullanışlı Telefon Tutucu

Araba yolculukları sırasında engebeli, yokuşlu yollarda telefonunuzu kullanırken rahat edersiniz. Dönebilen başlığı, pratik kurulumu ve sağlam yapısıyla ön plana çıkan bir üründür.

Teknik Özellikler

  • Başlık yapısı: 360 derece dönebilir. 
  • Bardaklık bölümünde kullanılır.
  • Telefonu kavrar.
  • Kolay kurulum.
  • Telefonlarla uyumludur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KAİ ARAÇ BARDAKLIK TELEFON TUTUCU 360 DÖNER BAŞLIKLI
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
KAİ
Henüz yorum yok