Joyroom JR-ZS220 Kablosuz 15 W Araç Şarj Cihazı Havalandırma Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Hem araç için telefon tutucu hem de kablosuz şarj cihazı olarak çok yönlü bir kullanım avantajı sunan Joyroom JR-ZS22, sürücülere tek elle konforlu kullanım sağlar.

Zorlu Koşullara Uygun Tasarım

Araç ne kadar sarsılırsa sarsılsın telefonun her zaman sabit kalmasını sağlar. Bu sayede engebeli yollarda dahi telefonunuz için endişelenmeniz gerekmez.

Kablosuz Şarj Özelliği

Standa yerleştirilen telefonun şarj olmasını da sağlayan Joyroom JR-ZS22, kablosuz ve pratik olan şarj ünitesi ile büyük bir kolaylık sağlar. Öte yandan hızlı şarj özelliği de bulunan başarılı telefon tutucu, hızlı şarj desteği bulunan akıllı telefonları çok kısa bir süre içinde yeniden şarj eder.

Birçok Telefon ile Uyumlu Yapı

Yer çekimi teknolojisi sayesinde 4,5 inç ile 6,8 inç boyutundaki tüm telefonlara uyum sağlayabilen Joyroom JR-ZS22, ayarlanabilir telefon tutma aparatları ile pek çok telefon modelini destekler.

Hafif Yapı ve Kolay Kurulum

Minimal tasarımı ve hafif yapısı sayesinde araç içinde görüntü kirliliğine neden olmayan Joyroom JR-ZS22, zahmetsiz ve kolay kurulumu sayesinde hemen kullanmaya başlama olanağı tanır.

Teknik Özellikler

  • Tip: Kablosuz Şarjlı Araç Tutucu
  • Uyumluluk: 4,5-6,8 inç Mobil Cihaz
  • Malzeme: ABS+ PC
  • Giriş: 5V/2A 9V/2A 12V/1,5A
  • Çıkış: 5W/7.5W/10W/15W
  • Giriş Arayüzü: USB Tip C
  • Boyut: 99,84x105,76x57,82mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.