Baseus Magnetic Air Vent Mıknatıslı Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güçlü Mıknatıslarla Sağlam Tutuş

Magnetic cable clip teknolojisine sahip Baseus SUGX-A0S telefon tutucu konforlu bir sürüş için için idealdir. Mıknatısları ile cihazınızı bozuk yollarda bile güçlü şekilde tutar.

Çift Kablo Askılı Tasarım

Baseus Magnetic Air Vent serisi mıknatıslı telefon tutucu modelinin iki tarafında şarj kablosunu tutturmak için klips bulunur.

Yumuşak Kauçuk Yüzey

Cep telefonu ile temas halinde olan yüzeyleri yumuşak kauçuk kaplama olan model, ani yerleştirme hareketlerde bile çizilme ve deformasyonu önler.

Yatay ve Dikey Kullanım İmkanı

Baseus Magnetic Air Vent serisi mıknatıslı kablo askılı telefon tutucu cihazınızı yatay ve dikey pozisyonda çevirerek kullanmanıza olanak tanır.

İşlevsel Metal Levhalar

Standart aksesuarlar arasında bulunan iki adet metal levhası ile çeşitlilik sunar. Deri yüzeyli telefon kullanıyorsanız arka kısmına levhalardan birini yapıştırabilirsiniz. Cep telefonu kılıfları ile kullanımda ise iç kısma konulan ek bir levha bulunur.

Araç İçi Kolay Kurulum

Havalandırma peteğine takılarak kullanılan modelin basit kurulumu size zaman kazandırır. Birkaç dakika içinde cihazı yerleştirmek için hazır olur.

Şebeke Sinyalini Engellemez

Baseus Magnetic Air Vent serisi SUGX-A0S cep telefonu tutucu metal levhalar ve mıknatıslı tasarımına rağmen şebeke sinyallerini engellemez.

Çok Açılı Pratik Döndürme

En iyi görüş açısını yakalamak için oturma pozisyonunuza göre ekranı hareket ettirebilirsiniz. Sağa, sola, yukarı ve aşağı hareketler ile doğru açıyı yakalarsınız.

Teknik Özellikler

 • Baseus SUGX-A0S Magnetic Air Vent serisi cep telefonu tutucu
 • 2 adet şarj kablosu kıskacı (Magnetic cable clip teknolojisi)
 • Kaliteli ve dayanıklı materyal
 • Pratik tak-kullan kurulumu
 • Güçlü mıknatıs
 • Mobil cep telefonlarına uyumlu
 • Tüm otomobillere uygun
 • Çok açılı kullanım (sağ, sol, yukarı, aşağı)
 • Havalandırma peteğinde kullanım
 • Sinyal kesmez
 • Tutucu ve 2 metal levha standart aksesuarlara sahiptir.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.