E2M My Melody Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kibar ve Şık Tasarım

Tasarımlarıyla ön plana çıkan E2M silikon kılıflar arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi My Melody’dir. My Melody, renkli tasarımı, yumuşak ince çizgileri ve şık detaylarıyla tarzınızı yansıtmanıza katkı sağlar.

Yıpranmaya Karşı Maksimum Koruma

E2M My Melody, antrenmanlarınızda veya seyahatlerinizde AirPods’u yanınızda güvenle taşımanız için sizlere en pratik yolu sunar. Kaliteli silikondan üretilen ve basınç etkisini azaltan katmanlı yapısı sayesinde düşme ve çarpma gibi durumlarda şarj istasyonunun ve kulaklığınızın zarar görmesini engeller.

Toza ve Çizilmelere Karşı Güçlü Muhafaza

E2M silikon kılıf, AirPods’u tamamen kavrar. Şarj istasyonunun üzerinde koruyucu ve katmanlı bir tabaka oluşturur. Bu sayede cihazınızı çantanızda taşırken anahtar ve kalem gibi sivri uçlu gereçlere karşı korur. Yıpranmasını ve hasar görmesini engeller. Ayrıca AirPods, çekmece gibi yerlerde muhafaza edilirken tozdan etkilenebilir. E2M, cihazı toza karşı korumada da etkilidir.

Kesik Bağlantı Noktalarından Gelen Kolaylık

Silikon kılıf, şarj istasyonu ile entegre haldeyken şarj etmenize izin veren kesik bağlantı noktalarına sahiptir. Bu durum da cihazınızı şarj ederken kolaylık sağlar. Bu sayede zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Alüminyum Karabina ile Sabitleme

E2M My Melody’nin yan cephesinde her yere kolaylıkla sabitleyebilmeniz için bir adet karabina yer alır. Karabinanın yardımıyla AirPods’u anahtarlığınıza bile takarak taşıyabilirsiniz. Ayrıca karabina, AirPods’u kaybolmaya ve düşmeye karşı da korur. Çantanıza veya anahtarlığınıza taktığınız cihazınız her an elinizin altında, kullanıma hazır olur.

Premium Silikon Kauçukla Güvenli Kullanım

Premium silikon kauçukla üretilen E2M, kaymayı maksimum derecede önleme özelliğine sahiptir. Bu sayede AirPods’u elinizde taşırken düşürme ihtimaliniz minimum seviyeye iner. Ayrıca ürünün dış yüzeyi özel boyalarla renklendirildiği için renklerde herhangi bir solma ve sararma yaşanmaz. Bununla birlikte premium silikon son derece esnek özelliklerdedir. Zamanla elastikiyetini kaybetmediği için uzun süre kullanılabilir.

Kolay Temizlenme Özelliği

E2M silikon kılıf, yıpranmaması için üretim aşamasında özenle işlenir. Özenle tasarlanan bu ürünün temizliği de oldukça kolaydır. Kılıfı arzu ettiğiniz takdirde sadece su ve sıvı sabunla yıkayabilirsiniz.

Konforlu ve Keyifli Kullanım

E2M My Melody silikon kılıf, AirPods’un güvenliği kadar sizin de konforunuz düşünülerek üretilir. Ürünün dış yüzeyi iyi tutuş sunmasına rağmen, son derece yumuşaktır. Bu durum da AirPods’un kullanımını daha keyifli ve konforlu hale getiren özellikler arasındadır.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Model: My Melody
  • Uyumluluk: Airpods 1. ve 2. Nesil
  • Malzeme: Silikon

Genel Özellikler

Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods 2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.