E2M Muz Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Sıra Dışı ve Eğlenceli Görünüm

Eğlenceli ve sıra dışı görünüm sunan E2M muz silikon kılıf; canlı sarı rengi ve muz formundaki eğlenceli tasarımıyla gününüzü daha enerjik ve keyifli geçirmenize katkı sağlar. İlginç dizaynı sayesinde ürün, iyi bir hediye alternatifi olarak da değerlendirilebilir.

Kaliteli Esnek Silikon Materyal

E2M Airpods 1-2 Kılıf Muz, kaliteli esnek silikon malzemeden üretildiği için AirPods’un çevresini 360 derece sarar. Silikon materyal zamanla esnekliğini kaybetmez. Bu sayede uzun süre güvenle kullanılabilir.

Maksimum Koruma Sunan AirPods Kılıfı

E2M, AirPods’u 360 derece çevrelediği için çizilmelere, toza ve güneş ışınlarına karşı etkili koruma sağlar. Premium silikon materyalinin şok emici özelliği sayesinde cihazınızın darbelerden etkilenme riski minimum düzeye iner. Bununla birlikte kaliteli yapı, AirPods’un ultraviyole ışınlarından ve su sıçralamalarından etkilenmesini engeller.

Karabina ile Güvenli ve Kolay Taşıma

E2M’nin yan kısmında bir adet karabina yer alır. Karabina sayesinde AirPods’u çantanıza kolaylıkla entegre ederek, gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca karabina, cihazınızı kaybolma riskine karşı da korur.

Canlı Renklerini Kaybetmeyen Tasarım

E2M muz silikon kılıf, üretim aşamasında kaliteli boyalarla renklendirilerek üretilir. Uzun süreli yoğun kullanımda bile renkler canlılığını yitirmez. Renklerin korunması için kılıfın temizliği sırasında sert kimyasallardan kaçınmak ve sabunlu su ile hafifçe temizlenmesi yeterli olur.

Kaymayı Engelleyen Yüzey

Ürünün yumuşak yüzeyi, AirPods’u daha rahat kavramanıza yardımcı olur. Bununla birlikte, kauçuk silikon materyalden üretildiği için kaymayı engeller. Günlük yürüşlerinizde ve antrenmanlarınızda bile sağlam tutuş sayesinde kulaklığınızı rahatlıkla şarj istasyonundan çıkararak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sağlayan Kesik Bağlantı Noktası

E2M silikon kılıf, AirPods’un işlevlerini kısıtlamayacak özelliklere sahiptir. Kılıfın alt kısmında kesik bağlantı noktası yer alır. AirPods’u şarja bağlamak istediğinizde kılıfı çıkarmanıza gerek kalmaz.

Kolay Entegre Edilme Özelliği

E2M muz silikon AirPods kılıfını esnek yapısı sayesinde cihazın üzerine kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Bunun için ürünü hafifçe esnetmeniz yeterlidir. Kılıf, birbirine bağlı iki parçadan oluştuğu için pratik kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Model: Muz
  • Uyumluluk: Airpods 1. ve 2. Nesil
  • Malzeme: Silikon

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
AIRPODS KILIF MUZ
Renk
SARI
Sub Kategori
TDA
Marka
BİPOWER
Henüz yorum yok