E2M Mike Airpods Pro Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Darbelere Karşı Koruma

Yüksek kaliteli silikon malzemelerden imal edilen kılıf, Airpods Pro’ya güvenli ve etkin koruma sağlar. Darbe emici özelliği sahip kenar yapısı düşme gibi dış etkenlere karşı direnç oluşturur. Şık tasarım detayları ile bir adım öne çıkan model, canlı renkleri sayesinde keyif dolu kullanım sunar. Rengini uzun süre koruma özelliğine sahip olan silikon kılıf ile Airpods Pro cihazınızı daha eğlenceli şekilde kullanabilirsiniz.

Güvenli Muhafaza Sağlar

Airpods Pro’ya özel olarak tasarlanan kılıf, minimal boyutları sayesinde cihazın hareket etmesine engel olur. Sağ ve sol kulaklık bölümlerine cihazı yerleştirebilir, sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. Ergonomik tasarım özellikleri ile donatılan kılıf, mıknatıslı kapakları sayesinde kolay şekilde açılır ve kapanır. İhtiyaç duyduğunuz her an kulaklıklara zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Kablosuz Şarj Desteği

Pürüzsüz dokunma hissi sunan silikon dış yüzey, kir ve toz tutmayan yapıya sahiptir. Formunu koruma konusunda elverişli olan kılıf, uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Airpods Pro’nun tuşları ve bağlantı noktalarına uyum sağlayan kılıfın kablosuz şarj desteğini verimli şekilde kullanabilirsiniz. Kulaklıkları kılıftan çıkarmadan da şarj edebilirsiniz.

Portatif Kullanım Kolaylığı

Estetik tasarıma sahip askı aparatını çanta, cüzdan, anahtarlık ve kemer gibi eşyalarınıza sabitlemek için değerlendirebilirsiniz. Kaybetme riskini ortadan kaldırarak güvenli şekilde kullanabilirsiniz.Zevkli tasarımı sayesinde ilgi alanlarınızı yansıtmanıza olanak tanıyan kılıf, hafif ağırlığı ile portatif kullanım kolaylığı sunar.

Özellikler

  • Malzeme: Silikon
  • Kablosuz Şarj Desteği: Var
  • Şarj Giriş Bölmesi: Var
  • Askı Aparatı: Var

Genel Özellikler

Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods Pro

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.