E2M Kalp Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yumuşak Silikon ile Üst Düzey Koruma

E2M Kalp Silikon AirPods 1-2 Kılıfı, kulaklık kutunuz için biçilmiş kaftan! Kaliteli kauçuk malzemeden üretilen kılıf, cihazınıza düşme ve çizilmelere karşı üstün bir koruma sağlar. Kulaklık kutunuzun ölçüleri ile birebir uyumludur ve  cihazınızı sıkıca kavrar. Kılıfı, herhangi bir çizilme riski yaşamadan rahatlıkla takıp çıkarabilirsiniz. Apple AirPods 1. ve 2. nesil  ile uyumlu olan kılıf sayesinde kulaklıklarınızı güvenle taşıyıp kullanabilirsiniz.

2 Parçadan Oluşan Kılıfla Konforlu Kullanım

E2M Kalp Silikon AirPods 1-2 Kılıfı gövde ve baş olmak üzere iki parçadan oluşur. Bu sayede kılıfı çıkarmadan kulaklık kutunuzun kapağını rahatlıkla açıp kapatabilirsiniz.

Kablosuz Şarj Desteği

Kablosuz şarj desteği sunan E2M Kalp Silikon AirPods 1-2 Kılıfı istediğiniz her yerde herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan şarj edebilirsiniz. Üründe ayrıca uyumlu bir şarj giriş bölmesi bulunur. Bu özellik sayesinde cihazınızı, kılıfı çıkartmak zorunda kalmadan şarj edebilirsiniz.

Taşıma Kopçası ile Güvenle Taşıyın

E2M Kalp Silikon AirPods 1-2 Kılıfının sahip olduğu özel taşıma aparatı çok daha güvenli bir taşıma imkanı sunar. Taşıma kopçasını ister çantanıza, isterseniz de anahtarlığınıza ya da kemerinize takarak seyahat edebilirsiniz. Kulaklık kutunuzla ilgili kaybolma endişesi duymadan özgürce hareket edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Renk: Kırmızı
  • Malzeme: Silikon
  • Wireless: Var
  • Taşıma Kopçası: Var

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
AIRPODS KILIF KALP
Renk
TOZ PEMBE
Sub Kategori
TDA
Marka
BİPOWER
Henüz yorum yok