E2M Kalp Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yumuşak Silikon ile Üst Düzey Koruma

E2M Kalp Silikon AirPods 1-2 Kılıfı, kulaklık kutunuz için biçilmiş kaftan! Kaliteli kauçuk malzemeden üretilen kılıf, cihazınıza düşme ve çizilmelere karşı üstün bir koruma sağlar. Kulaklık kutunuzun ölçüleri ile birebir uyumludur ve  cihazınızı sıkıca kavrar. Kılıfı, herhangi bir çizilme riski yaşamadan rahatlıkla takıp çıkarabilirsiniz. Apple AirPods 1. ve 2. nesil  ile uyumlu olan kılıf sayesinde kulaklıklarınızı güvenle taşıyıp kullanabilirsiniz.

2 Parçadan Oluşan Kılıfla Konforlu Kullanım

E2M Kalp Silikon AirPods 1-2 Kılıfı gövde ve baş olmak üzere iki parçadan oluşur. Bu sayede kılıfı çıkarmadan kulaklık kutunuzun kapağını rahatlıkla açıp kapatabilirsiniz.

Kablosuz Şarj Desteği

Kablosuz şarj desteği sunan E2M Kalp Silikon AirPods 1-2 Kılıfı istediğiniz her yerde herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan şarj edebilirsiniz. Üründe ayrıca uyumlu bir şarj giriş bölmesi bulunur. Bu özellik sayesinde cihazınızı, kılıfı çıkartmak zorunda kalmadan şarj edebilirsiniz.

Taşıma Kopçası ile Güvenle Taşıyın

E2M Kalp Silikon AirPods 1-2 Kılıfının sahip olduğu özel taşıma aparatı çok daha güvenli bir taşıma imkanı sunar. Taşıma kopçasını ister çantanıza, isterseniz de anahtarlığınıza ya da kemerinize takarak seyahat edebilirsiniz. Kulaklık kutunuzla ilgili kaybolma endişesi duymadan özgürce hareket edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Renk: Kırmızı
  • Malzeme: Silikon
  • Wireless: Var
  • Taşıma Kopçası: Var

Genel Özellikler

Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods 2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.