E2M Husky Köpek Airpods Pro Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güvenli ve Etkili Koruma

Eğlenceli görünümü ile dikkatleri üzerine çeken Husky köpek silikon kılıf ile tarzınızı keyifli şekilde yansıtabilirsiniz. Airpods Pro cihazını özgün tasarıma sahip kılıf ile süsleyebilir ve her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Şık tasarımını dayanıklı özellikleri ile taçlandıran model, silikon yapısı sayesinde dış etkenlere karşı kulaklığı güvenli şekilde korur. Düşme ve darbe alma gibi durumlarda cihazın zarar görmesine engel olur.

İşlevsel Tasarım Detayları

Airpods Pro kılıfı mükemmel dokunuş sağlayan ultra yumuşak dış yüzeye sahiptir. Çizilme ve yıpranmaya karşı dirençli olan kılıf, mıknatıslı kapakları sayesinde kulaklığın tozlanmasını ve kirlenmesini engeller. Kulaklığın sabit durması için özel olarak tasarlanan bölmeler, hareket halindeyken mekanizmanın zarar görmesinin önüne geçer. Kompakt tasarıma sahip kılıfı çantanızda ve cebinizde konforlu şekilde taşıyabilir, gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.

Askı Aparatı ile Portatif Kullanım

Kullanışlı askı aparatı sayesinde kılıfı çanta, kemer, cüzdan ve anahtarlık gibi kişisel eşyalarınıza asmak için değerlendirebilirsiniz. Kaybolma riskini ortadan kaldırarak güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Kablosuz Şarj ve Bağlantı Desteği

Airpods Pro’nun tuşları ve bağlantı girişleri ile uyum gösteren kılıf kablosuz şarj desteği sağlar. Kulaklığınızı kılıftan çıkarmadan kablosuz şekilde şarj edebilirsiniz. Şarj soketi giriş alanına sahip kılıf kullanıcıların ihtiyaçlarını verimli şekilde karşılar. Soket girişini tıpa aracılığı ile kapatabilir, toz ve sıvı girişini engelleyebilirsiniz.

Özellikler

  • Malzeme: Silikon
  • Kablosuz Şarj Desteği: Var
  • Şarj Giriş Bölmesi: Var
  • Askı Aparatı: Var

Genel Özellikler

Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods Pro

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.