E2M Havuç Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kaliteli Silikon ve Askı Aparatı ile Tam Koruma

E2M Havuç Silikon AirPods 1-2 Kılıfı, premium silikon yapısı sayesinde kulaklıklarınızı ve kulaklık kutunuzu güvenle taşıyıp kullanmanıza olanak tanır. Ekstra darbe emici özelliği ile her türlü şok ve darbelere karşı maksimum koruma sağlar. Kulaklık kutunuzun ölçüleriyle birebir uyumlu olan E2M Havuç Silikon AirPods 1-2 Kılıfı kolaylıkla çıkarıp yıkayabilir, sonra tekrar rahatlıkla takabilirsiniz.  Özel askı aparatı sayesinde kılıfı çantanıza ya da anahtarlığınıza iliştirerek yanınızda rahatça ve güvenle taşıyabilirsiniz.

Kablosuz Şarj Desteği ve Uyumlu Şarj Girişi

Kablosuz şarj desteği özelliği ile size kesintisiz kullanım avantajı ve hareket özgürlüğü sağlar. Ayrıca uyumlu şarj girişi sayesinde cihazınızı kılıfı çıkarmadan pratik bir şekilde kablolu olarak da şarj edebilirsiniz.

Kılıfınız Tarzınızı Konuştursun

E2M Havuç Silikon AirPods 1-2 Kılıfı, canlı renkleri ve neşeli tasarımıyla tarzınızın başarılı bir temsilcisi olur! Kulaklık kutunuza ve hayatınıza renk getiren bu sevimli tasarım sayesinde gözler sizin üzerinizde olsun!

Bağımsız İki Parçalı Kılıf ile Kolay Kullanım Avantajı

Birbirinden bağımsız iki parçadan oluşan E2M Havuç Silikon AirPods 1-2 Kılıfı size kolay kullanım imkanı sunar. Kılıfı çıkarmadan kulaklık kutusunun kapağını açıp kapatabilir, koruması üzerindeyken kulaklığı ve kutusunu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Renk: Turuncu-Yeşil
  • Malzeme: Silikon
  • Wireless: Var
  • Taşıma Kopçası: Var

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
AIRPODS 1-2 KILIF HAVUC
Renk
TURUNCU
Sub Kategori
TDA
Marka
BİPOWER
Henüz yorum yok