E2M Çilek Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çilek Kırmızısının Enerjisi

Eğlenceli ve renkli çilek tasarımıyla dikkat çeken AirPods 1-2 kılıf, canlı renklerle bezeli kıyafet seçimlerinizi başarıyla tamamlar. Çilek kırmızısının enerjisini sizinle buluşturan  E2M AirPods 1-2 Kılıf Çilek, darbe emici özelliğe sahip silikondan üretildiği için sizi asla yarı yolda bırakmaz. AirPods’unuzu çileğin içinde muhafaza ederken gözünüz arkada kalmaz.

İdeal Koruma Sağlar

Gün içinde yoğunluk nedeniyle AirPods’unuzu elinizden ya da masadan düşürebilirsiniz. Ayrıca bir iş arkadaşınız AirPods’unuzu koyduğunuz zemine su dökebilir ve siz de cihazınızın zarar göreceğinden endişe edebilirsiniz. Tüm bu ihtimaller E2M AirPods 1-2 Kılıf Çilek ile ortadan kalkar. Ürün yüksekten düşme ve sıvıyla temasa karşı AirPods’unuzu ideal düzeyde korur.

Kolay Taşıma İmkânı

E2M AirPods 1-2 Kılıf Çilek sayesinde AirPods şarj kutunuzu ve kulaklığınızı kolayca taşıyabilirsiniz. İş toplantısına giderken pratik şekilde çantanıza atabileceğiniz ürün, kır gezisi gibi doğa aktivitelerinde de kulaklığınızı yanınızdan ayırmamanız için idealdir.

Kaliteli ve Şık

Kaliteli üretim materyali ve şık tasarımı, E2M AirPods 1-2 Kılıf Çilek modelinin tercih edilme nedenlerinin başında gelir. AirPods 1. ve 2. nesil cihazlar ile uyumlu olarak tasarlanan kılıf, bir aksesuar ile ilgili beklentilerinize tamamen cevap verir. Kırmızının canlılığını yansıtan aksesuar, kalitesine önem veren kullanıcıların beğenisini kazanır.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Ürün tipi: Kablosuz kulaklık kılıfı
  • Üretim materyali: Silikon
  • Tasarım: Çilek
  • AirPods 1. nesil uyumluluğu: Var
  • AirPods 2. Nesil uyumluluğu: Var

Genel Özellikler

Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods 2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.